Próbowałem przeczytać i przebrnąłem przez jakieś 70%, zanim się poddałem. Wydała mi się nudna, bo główna część książki polegała na kategoryzowaniu emocji i działań w różne kategorie i definiowaniu terminów. router loginCo wy z niej wynieśliście, osoby, które przeczytały książkę i naprawdę im się podobała? |