Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przepraszam, że głosowałem na lewicę.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
17-05-2014 13:34Januszysko (0 punktów)Przepraszam, że głosowałem na lewicę.
Ocena -3 na 3
Chciałbym przeprosić całe społeczeństwo, że kiedyś byłem na tyle głupi, że głosowałem na lewicę. Przyznaję, że wierzyłem w słowa pewnego znanego lewicowego celebryty, że zapewni Ojczyźnie lepszą przyszłość, ale myliłem się. To nie prawda. W naszym społeczeństwie szerzy się plugastwo. I postępowania polskiej lewicy są plugawe. Z zagranicy masowo ściągają kolorowi „goście”, którzy nie zawahają się czynić bałaganu. Rujnowana jest tradycja, która była budowana na naszych ziemiach przez tysiąclecia. Obecnie rządzący lewicowi POlitycy okradają społeczeństwo ze wszelkich kosztowności. Kiedy przemawiają w telewizji, czuć smród ich nieczystości. Ale każdy ma prawo do błędu.
Ale jest jeszcze nadzieja. Zreflektowałem się w ostatniej chwili i zmieniłem poglądy polityczne o 360 stopni. Zawsze stawiałem na przyjaźń i zaufanie międzyludzkie. Po prostu, żeby człowiek był człowiekowi człowiekiem, a nie wilkiem, żeby człowiek mógł żyć normalnie. Wiadomo, że człowiek jest człowiekiem, a praca jest pracą, dlatego powinna być godziwa i nie opierać się na wyzysku. Obecnie nasz system opiera się na niewolniczym wyzysku, gdzie większość tego, co zarobimy jest zabierana przez Rząd. I jeszcze jeden fakt, o którym się nie mówi publicznie- podatek VAT jest kaskadowy i pobierany jest na każdym szczeblu obrotu towarowego. Do w sumie sprawia, że większość tego, co zarobimy musimy oddać jawnym złodziejom. Nasze podatki wydawane są na plugawe cele: zachęcanie do homoseksualizmu, do feminizmu, próby zniszczenia kościoła. Zastanawiam się jak mogłem się na to nabrać i po raz kolejny przepraszam, że moje dawne głosy wspierały ten system. Teraz postanowiłem głosować na Nowa Prawicę, w celu ukrócenia tego niecnego procederu, aby ludzie mogli żyć normalnie poza unią i w czystej suwerenności, żeby człowiek był człowiekiem, a praca pracą, aby złodzieje zostali odsunięci od koryta, aby zlikwidowana została moda na homoseksualizm i cała nieczystość i żeby rynek był na prawdę wolny.
Nie będę wspierał plugastwa! Nie zagłosuje na bandę homoseksualistów i złodziei.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54906 punktów)
> Ale każdy ma prawo do błędu.
>Ale jest jeszcze nadzieja. Zreflektowałem się w ostatniej chwili i zmieniłem poglądy polityczne o 360 stopni.

Tak mało? Dołóż jeszcze !!!
Karton.R (392 punktów)
>Chciałbym przeprosić całe społeczeństwo, że kiedyś byłem na tyle głupi, że głosowałem na lewicę.

Ale przecież w Polsce nie ma lewicy...
19-05-2014 17:50 
 Ocena 1 na 1
Grzegorz (5685 punktów)
>Ale przecież w Polsce nie ma lewicy...

Obyczajowo nie ma lewicy, gospodarczo nie ma prawicy. No chyba że wyjątek zrobimy dla Palikota który na tyle wydaje się na tyle nie wiedzieć czego chce że może to oznaczać dokładnie wszystko...
Karton.R (392 punktów)
>>Ale przecież w Polsce nie ma lewicy...
>gospodarczo nie ma prawicy.
Tym lepiej.
Grzegorz (5685 punktów)
>>>Ale przecież w Polsce nie ma lewicy...
>>gospodarczo nie ma prawicy.
>Tym lepiej.
Czemu lepiej? Ja z chęcią zagłosowałbym na partię w miarę liberalną gospodarczo.

Redystrybucja państwowej kasy w naszych warunkach jakoś się nie sprawdza. Dużo nieżyciowych przepisów których "nie da się" od lat zmienić", mała sensowność wielu form "pomocy", równie niewielka uczciwość grup gdzie trafiają $$$, plus rozbudowany aparat urzędniczy który to wszystko obsługuje...
Wenancjusz (16441 punktów)

>Ale jest jeszcze nadzieja. Zreflektowałem się w ostatniej chwili i zmieniłem poglądy polityczne o
>360 stopni.

Parafrazując: jeśli się obrócimy o 360 stopni, to wracamy do poprzedniej, przed obrotem, pozycji/miejsca.

Operujesz malowniczymi określeniami niczym zdenerwowany poseł Niesiołowski.


Ich bin besser als mein Ruf
Iwan Denisowicz (16705 punktów)
(zablokowany)
>W naszym społeczeństwie szerzy się plugastwo.
Owszem. Plugastwo ciemnoty i ciasnoty umysłowej, klerykalizmu i ogólnie rzecz ujmując oszołomstwa.
>I
>postępowania polskiej lewicy są plugawe.
Faktycznie, to jak SLD szło kościołowi na rękę można określić plugawym postępowaniem.
>Z zagranicy masowo ściągają kolorowi "goście",
>którzy nie zawahają się czynić bałaganu.
Ach te tysiące, ba miliony kolorowych gości niszczących Wielką Polskę. Zastanawiałem się dlaczego życie w tym kraju wygląda tak a nie inaczej a tu taka prosta odpowiedź.
>Rujnowana jest tradycja, która była budowana na naszych
>ziemiach przez tysiąclecia.
Tradycja posłuszeństwa klerowi ma się jak najlepiej.
>Obecnie rządzący lewicowi POlitycy okradają społeczeństwo ze wszelkich
>kosztowności.
Lewicowe PO? Ot ciekawostka.
>Zreflektowałem się w ostatniej chwili i zmieniłem poglądy polityczne o
>360 stopni.
Czyli znów będziesz głosował na "lewicę"?
>Nasze podatki wydawane są na plugawe cele: zachęcanie do
>homoseksualizmu, do feminizmu, próby zniszczenia kościoła.
I promowanie dżender nie zapominaj o ideologi dżender. Mogłeś też wspomnieć o Określonych Siłach i cyklistach.
>Nie będę wspierał plugastwa!
Ja też nie. Dlatego prawica mojego głosu nie otrzyma.


The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
Jacek Przypadek (1069 punktów)
Nie mówi się dżender tylko giender.
Wenancjusz (16441 punktów)
>Nie mówi się dżender tylko giender.

Nie bądź taki drobiazgowy. Wiemy przecież o co chodzi. Napisał to jak się fonetycznie to czyta.


Ich bin besser als mein Ruf
Jacek Przypadek (1069 punktów)
Nie rozumiesz dowcipu. Ja napisałem fonetycznie - bo polak-katolik mówi giender.
Matix (5786 punktów)
Hehe, ale jaja. Hasło "troluj internet dla Korwina" aktualne jak nigdy. No, ale może to przekroczenie progu faktycznie przyniesie jakiś tam dobry efekt. Może te hieny na górze w końcu się przestraszą i zaczną faktycznie coś dobrego robić? Czy może jestem zbyt optymistyczny?
Irracja (4721 punktów)
... (Nie)typowa reklama polityczna. Ale lepiej by się prezentowała na Fronda.pl...

... a jeżeli chodzi o "kolorowych", to nie narzekaj. Dostatecznie wielu mamy własnych - od czarnych po purpurowe kiecki. Tych pstrokatych (na Wiejskiej) też jest wielu...



... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
vifix (2315 punktów)
Totalne bzdury. To, że kilka partii lewicowych okazało się szkodnikami nie oznacza, że wszystkie takie są. To tak jakbyś powiedział, że miałeś w życiu 3 urządzenia sony i wszystkie się zepsuły i już nigdy nie kupisz nic od sony, bo wszystko się zepsuje.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365