Byłym właścicielom PRL-u, oraz twórcom III RP
Tylko obowiązek godny naszego poszanowania
Wykonamy rzetelnie bez wymuszania.
------------------------------ VOX POPULI
Polonia polska razem z emigracją XX i XXI wieku sięga już około 30 milionów obywateli. Oficjalne wskaźniki GUS
( ok. 21 mln.) należy uzupełnić - mając na uwadze wiarygodność urzędów krajowych - poprawką danych
wolnej Polonii. Wielu emigrantów tam na obczyźnie do końca życia będzie obywatelami nie drugiej,
ale nawet trzeciej kategorii.
Mimo tego Polacy uciekają ze swojej ojczyzny,
nie chcąc nawet myśleć o powrocie do raju nad Wisłą.
Ciekawą opinię na temat emigracji wyraził Jan Pietrzak mówiąc,
że "walcząc o prawdę, emigranci ratują honor Polaków".
Komuniści wyhodowali szczególny typ homo sovietikusa.
* * *
Pewien turysta wybrał się na rekonesans po europejskich wsiach.
Francuzowi, Niemcowi i Polakowi zadawał to samo pytanie.
Jak tutaj się żyje i jakie macie życzenia ?
Francuz odpowiedział: Ł i i i - sąsiad ma dziesięć krów, ja dwie,
to też chciałbym mieć dziesięć.
Niemiec natomiast: J a a a gut - sąsiad ma dziesięć krów,
ja też dziesięć, to chciałbym mieć dwadzieścia.
A Polak ? O o o o - sąsiad ma krowę, ja nie mam wcale,
to żeby mu q....a zdechła.
*****
Wielu wyemigrowało żeby zapewne nie spędzić życia wśród syczących na siebie
nawzajem ludzi, którzy nie mogą ścierpieć, że ktoś inny pieniądze ma,
a oni nie mają. Że komuś jest lepiej, a im gorzej.
Że ktoś sobie życie ułożył, a oni nie.
Nie chcą przyjąć do wiadomości, że tej biedy narobili komuniści.
Że to zasługa komuny, towarzyszy PZPR, sługusów Kremla.
"Modlitwa Polaka" z filmu"Dzień Świra" nieźle oddaje przyczyny,
dla których coraz więcej młodych Polaków głosuje i dalej będzie głosować nogami.
https://
www.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU *****
Państwo w Polsce obsesyjnie upiera się przy trzymaniu w ręku wszystkich sznurków
i boi się którykolwiek wypuścić z ręki
Tamta ideologia utopii komunistów "przemagdalenkowała" się w obecną etykę
"wyścigu szczurów". Dziś gloryfikuje cwaniaków finansowych i zbrodniarzy,
a odsądza od czci i wiary ludzi prawych, odważnych i uczciwych. Ludzi honoru.
MYŚLENIE BOLI
więc ojcem współczesnego prawa
jest kciuk starożytnego Rzymu
DYKTATOR ODSZEDŁ - DYKTATURA ZOSTAŁA
LEX NOCIVUM EST
Co mogą robić młodzi, przedsiębiorczy i kreatywni ludzie w Polsce ?
Vide:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,617873*****
Jak historia pokazuje nad Wisłą trudno o stabilizację. To nie tylko wina położenia geograficznego,
że zawsze musi być albo czegoś za mało, albo za dużo.
To ludzie ludziom obrzydzają życie.
CEL ? Postawić na głowie to, co stoi na nogach.
Nie pozwolić Polakom na mobilność. Na świadomość.
Na mądrość. Polak ma być mądry po szkodzie !
A przed szeregiem tylko SALON.
*****
Właścicielem obywatela nie jest państwo, bo to obywatel - podatnik
jest pracodawcą urzędników.
Taka filozofia obowiązuje w prawidłowo funkcjonujących krajach
- o zdrowym - nie przetrąconym przez komunistów kręgosłupie moralnym.
Miała być druga Japonia
Lecz to była tylko fonia
.......... żeby żyć
Wizja będzie z lepszych jaj
Bo nad Wisłą Cud i Raj
.......... cicho być
Ręka rękę myje
FAŁSZ LUKSUSEM ŻYJE
Idąc dalej tokiem myśli w kierunku przyczyn emigracji, skierujmy do
tej - przemagdalenkowanej - władzy i sparaliżowanej ze strachu jej przybocznej gwardii legislacyjnej
----------------------------------- MEMENTO -------------------------------
Śpieszcie się zwracać ludziom zawłaszczoną wolę i należny szacunek
- tak bardzo Was nienawidzą....
--------------- WYLUDNIAJĄC KRAJ RUJNUJECIE PAŃSTWO
*****