Do niedawna nad ocenianym postem widniały liczby mówiące o ilości ocen i tych ocen bilansie. To była wartościowa informacja dla przeglądających, dzięki niej najciekawsze, bo kontrowersyjne posty wyróżniały się imponującą liczbą ocen, np. 0 na 8. Teraz mamy sugestywną animację nawiązującą do bilansu, ale brakuje liczby mówiącej o ilości ocen. Oceniony cztery razy pozytywnie i cztery negatywnie "wybitny" post ze swym zerowym bilansem nie wyróżnia się masy pośledniejszej pisaniny.
Jeżeli uwidocznienie punktów zależy od istnienia animacji, to może zerowy bilans zilustrować "figą"? .
|