Racjonalista - Strona głównaDo treści
Mniej niż zero

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
01-04-2008 01:21Osnowa (11779 punktów)Mniej niż zero
Ocena 1 na 1

Do niedawna nad ocenianym postem widniały liczby mówiące o ilości ocen i tych ocen bilansie. To była wartościowa informacja dla przeglądających, dzięki niej najciekawsze, bo kontrowersyjne posty wyróżniały się imponującą liczbą ocen, np. 0 na 8. Teraz mamy sugestywną animację nawiązującą do bilansu, ale brakuje liczby mówiącej o ilości ocen. Oceniony cztery razy pozytywnie i cztery negatywnie "wybitny" post ze swym zerowym bilansem nie wyróżnia się masy pośledniejszej pisaniny.

Jeżeli uwidocznienie punktów zależy od istnienia animacji, to może zerowy bilans zilustrować "figą"?
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

webmaster (moderator)
W sumie racja, tylko gdzie ja o tej porze roku znajdę figę? Byłbym wdzięczny za pomoc.
01-04-2008 09:58 
 Ocena 4 na 4
Osnowa (11779 punktów)

>gdzie ja o tej porze roku znajdę figę?
"Figi" obficie serwuje społeczeństwu każda władza po zamknięciu kampanii wyborczej, którą z tej racji można by też nazywać kampanią figową.
.
J.Szulc (5723 punktów)

Wiesz, za co +?
Właśnie za nazewnictwo... jak bardzo adekwatne....

Pozdrawiam.

Jestem człowiekiem. Znaczy to, że jestem spełniającym się zadaniem świata. J.Stachniuk
Osnowa (11779 punktów)

>nazewnictwo... jak bardzo adekwatne....
Jak bardzo - pokazuje nam (!) Gosia.
.
J.Szulc (5723 punktów)

Gosia fajną kobieta jest!
A jaka jest Gosia, każdy widzi.... to nie moje, ale podpisuję się obiema łapkami

A Ciebie niezmiennie pozdrawiam, chociaż też "nie grzeszysz" wypowiedziami cenzuralnymi....pamiętasz?

Jestem człowiekiem. Znaczy to, że jestem spełniającym się zadaniem świata. J.Stachniuk
Osnowa (11779 punktów)

>A jaka jest Gosia, każdy widzi...
Zwłaszcza juhasik, któren ujrzał ją w samym kapelusicku przez co - paradoksalnie - wiele stracił.
/Chyba się Gosia na nas nie pogniewa. /

>"nie grzeszysz" wypowiedziami cenzuralnymii....pamiętasz?
Czasem warto "nie grzeszyć", skoro Ty pamiętasz.
.
J.Szulc (5723 punktów)

A co ma do tego moja pamięć...?

Jestem człowiekiem. Znaczy to, że jestem spełniającym się zadaniem świata. J.Stachniuk
Osnowa (11779 punktów)

>A co ma do tego moja pamięć...?
Stała się dla mnie łaskawa.
.
J.Szulc (5723 punktów)

Chyba nie do końca rozumiem.... zamilknę więc profilaktycznie...
...życząc dobrej nocy.

Niezmiennie niezmiernie pozdrawiam. A co!

Jestem człowiekiem. Znaczy to, że jestem spełniającym się zadaniem świata. J.Stachniuk
02-04-2008 01:20 
 Ocena 1 na 1
Gosia (9452 punktów)

>"Figi" obficie serwuje społeczeństwu każda władza po zamknięciu kampanii wyborczej, którą z tej racji można by też nazywać kampanią figową.

I to figową podwójnie, jako że wstawia społeczeństwu głodne gat(d)ki.
Pozdrawiam.
02-04-2008 12:22 
 Ocena 1 na 1
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

   A kiedy raz jedna pańcia opalała się bez tych gatek na wyrandzie w Zakopku, zaś swoją figę nakryła tylko kapalusiem, to juhasik, co sie na niom gapił, tak powiedział: "Jezusicku, ze to tyz chłopa tak wessi!"
.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365