> Może Racjonalista.pl i/lub PSR zaczęłoby organizować konkursy? Co o tym sądzicie?> PSR KrakówByłoby na pewno bardzo ciekawie  Ja ze swej strony mogę powiedzieć, że gdyby czas na to pozwolił, to wziąłbym udział w jednym takich konkursów-taki konkurs jeszcze bardziej motywuje do zdobywania wiedzy. A to też jest sposób na rozpowszechnienie racjonalnego myślenia, które portal propaguje. A szkoły warto by przede wszystkim informować o takich konkursach. Już jestem ciekaw, jaką formę przybrałyby takie konkursy  Bardzo ciekawa inwestycja, wymagająca  Trzymam kciuki za jej pozytywny finał
|