Witam
Własnie chciałem skorzystać z brudnopisu podczas pisania nowego wątku. Wszysztko się zapisało ok, ale jak tylko chciałem otworzyć brudnopis, przeedytować tekst, kliknąłem "Zapisz" i otrzymałem info, że nie mam uprawnień do odpowiadania w tym wątku.
Edit: Właśnie sprawdziłem: z zapisywaniem i późniejszym edytowaniem odpowiedzi w istniejącym wątku działa ok. Problem pojawia się gdy chcę edytować wypowiedź która jest pierwszą wypowiedzią w nowopisanym wątku. Podejrzewam, że serwis sprawdza czy istnieje wątek, no a skoro nie istnieje to nie ma możliwości jego edycji i stąd ten error.
|