Witam Właśnie spędziłem po raz kolejny kilka minut na szukaniu moich kontaktów. Czy nie lepiej byłoby przenieść je z panelu z "Moje wypowiedzi", "Obserwowane wątki", "Szukaj", ... do menu konta po prawej? A może "Moje wypowiedzi" i inne związane z (własnym) kontem również? Pozdrawiam |