Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy tylko ja ta mam?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
29-04-2008 21:36Toto von Lendovburg (149 punktów)Czy tylko ja ta mam?
Co jakąś mniej więcej chwilę cały serwis zamiera..........
i po odczekaniu minutki wszytko wraca do normy...

Czy mi się tylko zdaje czy naprawdę hostujecie ten serwis out of Poland?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mariusz Agnosiewicz
>Co jakąś mniej więcej chwilę cały serwis zamiera..........
>i po odczekaniu minutki wszytko wraca do normy...
>Czy mi się tylko zdaje czy naprawdę hostujecie ten serwis out of Poland?

Fatalnie serwer nam ostatnio chodzi. Jesteśmy w trakcie zmiany... Mam nadzieję, że będzie lepiej. Co trochę musimy zmieniać serwery...
webmaster (moderator)
Obecny hosting okazał się za słaby i teraz będziemy mieli własną, osobną maszynę. Dzięki temu będziemy mogli rozwinąć skrzydła. Proszę o cierpliwość, jeszcze tydzień, może dwa. Nie ukrywamy, że w związku z tym koszty wzrosną i każda darowizna się przyda (lub zakup w księgarni lub DVD).
aries (252 punktów)
Prosze o podanie nr.konta bankowego dla wplat zza granicy.
webmaster (moderator)
Dokładne informacje o możliwościach wpłat znajdują się na stronach:
psr.racjonalista.pl/index.php/s,67
oraz
psr.racjonalista.pl/index.php/s,66
Kelly (2051 punktów)
A mi nie działa wątek "Spowiedź, seks i wielki skandal", mimo że na maila dostaję powiadomienia o odpowiedziach. Aż się zaczęłam zastanawiać, czy tatuś nie ustawił kontroli rodzicielskiej filtrującej strony WWW z "nieprzyzwoitymi wyrazami" . Zupełnie to do niego niepodobne, ale innym wyjaśnieniem mogą być tylko problemy techniczne .
webmaster (moderator)
Akurat ten i żaden inny? I w jakim sensie 'nie działa'?
Kelly (2051 punktów)
>Akurat ten i żaden inny? I w jakim sensie 'nie działa'?
Po prostu nie chce się załadować, mimo wielokrotnych prób. Z resztą strony nie ma żadnych problemów, wszystko chodzi szybko i sprawnie.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365