>Od kilku numerów diametralnie zmieniło się pismo "Wprost". >Stało się to dzięki powierzeniu przez wydawcę,funkcji naczelnego redaktora -Tomaszowi >Lisowi >Poleciłaś mi, przeczytałem więc 2-3 numery. Faktycznie zmieniło się na lepsze, jednak >klasy tygodnika "Polityka" długo jeszcze nie osiągnie. Więc dałem sobie spokój..
"Polityka" jest moim ukochanym czasopismem od ho,ho! Ale to nie przeszkadza, by nie doceniać inne dobre pismo, czyli "Wprost"! Możesz czytać i jedno i drugie. "Wprost", w przeciwieństwie do "Polityki", ukazuje się jednocześnie z wydaniem pisemnym w Internecie. Masz je więc bez kupowania. Oczywiście nie wszystkie artykuły,ale okładkę i wiele istotnych jego części!Wystarczy sobie "coś " wybrać!Zachęcam i pozdrawiam na łamach...
|