Racjonalista - Strona głównaDo treści
Promuję "Wprost"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
28-09-2010 18:47Zella (1321 punktów)Promuję "Wprost"
Ocena 4 na 4
   Od kilku numerów diametralnie zmieniło się pismo "Wprost".
   Stało się to dzięki powierzeniu przez wydawcę,funkcji naczelnego redaktora -Tomaszowi Lisowi .Każdy numer czytam "od deski do deski".
   Sadzę,że pozytywnie ocenicie moją promocję pisma!
    Podaję też adres internetowy :www.wprost.pl. Ale dla mnie wydanie komputerowe jakiegokolwiek ulubionego czasopisma jest erzatzem.
   Promuję "Wprost" od 35(?) numeru- (zachowanie ciagłości numeracji),a z nowej serii już 5 czy 6 numer. Wydanie od 27 września do 2 października.Cena 5 zł.
    Życzę przyjemności z czytania, zwłaszcza "arcyartykułu" Tomasza Lisa i wzruszającego wywiadu z wdową po generale Potaśińskim, który zginął w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zachaj (5239 punktów)
>   Od kilku numerów diametralnie zmieniło się pismo "Wprost".

Rzeczywiście ostatnio było o czym poczytać. Wywiad a z Jerzym Urbanem mnie zainteresował.
Terebint (Marcin) (795 punktów)
>>   Od kilku numerów diametralnie zmieniło się pismo "Wprost".
>Rzeczywiście ostatnio było o czym poczytać. Wywiad a z Jerzym Urbanem mnie zainteresował.
Jest może dostępny gdzieś w sieci?
lotrek (14275 punktów)
>   Od kilku numerów diametralnie zmieniło się pismo "Wprost".
>   Stało się to dzięki powierzeniu przez wydawcę,funkcji naczelnego redaktora -Tomaszowi Lisowi
Poleciłaś mi, przeczytałem więc 2-3 numery. Faktycznie zmieniło się na lepsze, jednak klasy tygodnika "Polityka" długo jeszcze nie osiągnie. Więc dałem sobie spokój...

"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
30-09-2010 22:39 
 Ocena 1 na 1
Zella (1321 punktów)
>Od kilku numerów diametralnie zmieniło się pismo "Wprost".
>Stało się to dzięki powierzeniu przez wydawcę,funkcji naczelnego redaktora -Tomaszowi >Lisowi
>Poleciłaś mi, przeczytałem więc 2-3 numery. Faktycznie zmieniło się na lepsze, jednak >klasy tygodnika "Polityka" długo jeszcze nie osiągnie. Więc dałem sobie spokój..

    "Polityka" jest moim ukochanym czasopismem od ho,ho! Ale to nie przeszkadza, by nie doceniać inne dobre pismo, czyli "Wprost"! Możesz czytać i jedno i drugie. "Wprost", w przeciwieństwie do "Polityki", ukazuje się jednocześnie z wydaniem pisemnym w Internecie. Masz je więc bez kupowania. Oczywiście nie wszystkie artykuły,ale okładkę i wiele istotnych jego części!Wystarczy sobie "coś " wybrać!Zachęcam i pozdrawiam na łamach...
Kowalska (14008 punktów)
>   Od kilku numerów diametralnie zmieniło się pismo "Wprost".
>   Stało się to dzięki powierzeniu przez wydawcę,funkcji naczelnego redaktora -Tomaszowi Lisowi

   Lis naczelnym "Wprost" został?... No no.... A co na to TVP? Takie lewizny mogą zaszkodzić naszej przenajświętszej telewizji polskiej w jej zbożnej misji. I o tym warto rozmawiać.

Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
Logik (812 punktów)
no popatrz ... JA też uważam, że "wprost" się zmieniło ...

ale jakby inaczej, niż tobie się wydaje ...


... bo kto nie wyjdzie z domu swego, by socyalizm znaleźć i z oblicza Ziemi zgładzić, do tego socyalizm sam przyjdzie i stanie przed obliczem jego ...
30-09-2010 13:53 
 Ocena 1 na 1
lotrek (14275 punktów)
>no popatrz ... JA też uważam, że "wprost" się zmieniło
Minus za lekceważenie zasad pisowni.


"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
Zella (1321 punktów)
>no popatrz ... JA też uważam, że "wprost" się zmieniło ...
>ale jakby inaczej, niż tobie się wydaje ...

    Chętnie przeczytam co mi się wydaje!Proszę- napisz!
Logik (812 punktów)
Usunięte przez moderatora
Marcinlet (1935 punktów)
Czasem przeglądam w Empiku. Nigdy nie mogłem zrozumieć na czym polega różnica między Wprost, Polityką a Newsweekiem itd. Przecież to jest jedno i to samo. Takie "inteligenckie" odpowiedniki "Vivy" czy "Gali", plotki o politykach, księżach i innych celebrytach.
Zella (1321 punktów)
>Czasem przeglądam w Empiku. Nigdy nie mogłem zrozumieć na czym polega różnica między >Wprost, Polityką a Newsweekiem itd. Przecież to jest jedno i to samo. Takie >"inteligenckie" odpowiedniki "Vivy" czy "Gali", plotki o politykach, księżach i innych >celebrytach.

    A to ciekawostka! Czy jesteś daltonistą? Czy nie widzisz nazwisk autorów artykułów, tematów?.Czy "Gala" i "Wprost" piszą naprawdę w/g Ciebie o tym samym?!
    Coś nie jest w porządku z twoim wyrobienie czytelniczych umiejętności !Szkoda mi Ciebie!
Marcinlet (1935 punktów)
>>Czasem przeglądam w Empiku. Nigdy nie mogłem zrozumieć na czym polega różnica między >Wprost, Polityką a Newsweekiem itd. Przecież to jest jedno i to samo. Takie >"inteligenckie" odpowiedniki "Vivy" czy "Gali", plotki o politykach, księżach i innych >celebrytach.
>    A to ciekawostka! Czy jesteś daltonistą? Czy nie widzisz nazwisk autorów artykułów, tematów?.Czy "Gala" i "Wprost" piszą naprawdę w/g Ciebie o tym samym?!
>    Coś nie jest w porządku z twoim wyrobienie czytelniczych umiejętności !Szkoda mi Ciebie!
>
Chodzi mi bardziej o formę niż treść. Tu i tam jest spora przewaga kolorowych zdjęć nad tekstem. To nic złego.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365