>Pytanie jest proste. Czy za nieprawdopodobne fanaberie tzw. wielkich gwiazd zapraszanych do Polski >płacą wyłącznie ich fani czy też starym zwyczajem musi w tych kosztach uczestniczyć całe >społeczeństwo ?
A o jakie konkretnie wielkie gwiazdy Ci chodzi, o które ich koncerty i jakie fanaberie?
Bardzo łatwo jest sprawdzić kto finansuje konkretny koncert czy festiwal. Oczywiście trzeba poświęcić na to parę minut więcej i wydatkować trochę więcej energii, niż na napisanie posta na Racjonalistę.
"We live in times of smart phones and stupid people"
|