Walcząc o Nowoczesną Polskę - nie można zapominać, że ~>2/3 wyborców to obecnie (ciemny ?) PO-PiSowski lud...
"Na pytania dziennikarzy o to jaki cel stawia sobie JP (Janusz Palikot) w wyborach prezydenckich powinno się dawać odpowiedź: "WYGRAĆ Z DUDĄ, a potem się okaże" - oczywiście chodzi o socjotechnikę: 1. "duda" nie wszystkim coś mówi. 2. tym którym mówi - zrozumieją, że Palikot walczy przeciw PiS. 3. może Dudę niektórzy będą pytać w tym kontekście, że JP "chce" z nim wygrać. 4. ... no moim zdaniem to byłaby najlepsza narracja, w walce o dobre >=8-12% :: "WYGRAĆ Z DUDĄ, a potem się okaże" * zawsze można uzasadniać ~ no, bo walka o 2 miejsce rozegra się na poziomie kilkunastu-% przed ew. II turą ** Jeśli to głupia taktyka to niech fachowcy PRowcy wymyślać lepszą- byle skuteczną *** tylko może nie ci od haseł w stylu "ZERO BEZROBOCIA" ..."
Prezydent Biedroń - który rozumie (w przeciwieństwie do niektórych..), że swoje istnienie w polityce zawdzięcza Palikotowi: dał nam przykład - jak zwyciężać mamy! tak. |