> www.youtube.com/watch?v=KzY4nVsVg3w> W zasadzie jedyne, które zakończyło się pełnym sukcesem, a o którym tak niewiele się mówi...> Niestety za dużo u nas martyrologii. Myślę, że warto pamiętać o dzisiejszej rocznicy.Przyłączam się do apelu. Pamiętajmy o zwycięstwach, a nie tłumaczmy sobie (i innym) porażek...
|