> Uda się jakieś mądrej głowie wysnuć co autor miał na myśli?> To jak analiza i interpretacja wiesza na polskim  > "Jestem Bogiem agnostycyzmu czyli Jezusem Chrystusem ateizmu.Allah'em który popełnił Kufr> oraz Szatanem który sprzymierzył się z Bogiem"> Być może autor pomyślał tak: nie mam pojęcia, co chcę napisać, gdyż mądrości mi brak, ale jestem sprytny, więc napiszę taki zlep, licząc na to, że ci mądrzejsi ode mnie dostrzegą 2 a może i 3 dno w tym, w czym ja nic nie widzę. 
być może...
|