> Czego się spodziewacie po nowym teleskopie?Jako racjonalista niczego się nie spodziewam, bo nie wierzę w Hubbla, lądowanie na księżycu, międzynarodową stację kosmiczną i inne ufoki  PS Całe szczęście, że nie dałeś tego do wątku "nauka", bo bym minusował!
Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
|