Przyczyną emocji są hormony :p Przyczyną pojawiania się negatywnych emocji są wypowiedzi sprzeczne z uczuciami lub poglądami danej jednostki i brak kultury rozmowy, co napisałem wcześniej. Swoboda i anonimowosc internetu bardzo sprzyja takim zachowaniom, ktore mogą pozostać dzięki temu bezkarne. Czy ta odpowiedź bardziej cię zadowala?
|