Racjonalista - Strona głównaDo treści
Hejt w Internecie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
19-03-2015 21:44unheard-of unbeknownst prerequisites (27 punktów)
(zablokowany)
Hejt w Internecie
Dowolny temat publikacji w dowolnym portalu internetowym dopuszczającym komentarze natychmiast skutkuje wysypem nienawistnych wypowiedzi.
Ludzie opluwają się wzajemnie jakby od tego zależało ich życie.

Skąd ta nienawiść?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

hamp (3461 punktów)
>Ludzie opluwają się wzajemnie jakby od tego zależało ich życie.
>Skąd ta nienawiść?


Lol, wybacz, nie mogłem się powstrzymać

Odpowiadając na pytanie: bo większość ludzi nie wypowiada się w sposób merytoryczny, lecz kieruje się emocjami. To prowadzi do "argumentów" ad personam, a wraz z ich pojawieniem się kończy się właściwa dyskusja, a zaczyna jatka.
unheard-of unbeknownst prerequisites (27 punktów)
(zablokowany)
To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Nadal nie wiadomo co jest przyczyną tych emocji, tej wszech obecnej nienawiści.
20-03-2015 11:09 
 Ocena 1 na 1
hamp (3461 punktów)
Przyczyną emocji są hormony :p
Przyczyną pojawiania się negatywnych emocji są wypowiedzi sprzeczne z uczuciami lub poglądami danej jednostki i brak kultury rozmowy, co napisałem wcześniej. Swoboda i anonimowosc internetu bardzo sprzyja takim zachowaniom, ktore mogą pozostać dzięki temu bezkarne.
Czy ta odpowiedź bardziej cię zadowala?
Drobner (19539 punktów)
>Dowolny temat publikacji w dowolnym portalu internetowym dopuszczającym komentarze
>natychmiast skutkuje wysypem nienawistnych wypowiedzi.

...lub zignorowaniem...
(por. www.racjonalista.pl/forum.php/s,659638 )

[*** ocenzurowano: podstawa - Regulamin fR]

>Ludzie opluwają się wzajemnie jakby od tego zależało ich życie.
>Skąd ta nienawiść?

Z tego, co się orientuję, wyjaśnień wymagają fenomeny niezwykłe, niespotykane, nieoczekiwane, wyróżniające się, odmienne, dziwne, zaskakujące...

Do normalności albo się przywyka, albo cierpi...

K***e i nie d****om ****cji * u***ła! [cenzura automat.]

[*** ocenzurowano: podstawa - Regulamin fR]

Drobner, soft
Bragiel (220 punktów)
Ja osobiście bardzo lubię hejtować. Uważam, że to bardzo prospołeczna działalnośc.

Kiedyś ludzie niszyczyli ławki w parku-dziś moga sie wyżalić w internecie, przejść swoiste katharsis. Oczywiście-niektórzy nadal niszczą ławki, więc trzeba ich zachęcić do hejtowania

Mój felieton na ten temat bragiel.bl(*)310721,262146,169,170.html?3,1

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365