Mała propozycja dotycząca hmm... ergonomii? Dobrze by było nieco rozstrzelić przyciski plusa i minusa. Bo jak mamy to tak: [+][-], to kursor może się "omsknąć" i wtedy dajemy przypadkiem plusy trollowi, albo zaminusujemy komuś z kim się zgadzamy(zdarzyło mi się to już kilka razy), a potem nie ma jak to odkręcić... Nie dałoby się tego przenieść na dwa końce okna? Albo chociaż kilka spacji odstępu zrobić...
|