>
>Czytamy:
Eliminacja istot przez inne istoty - obserwacja:
Część populacji wykorzystuje siebie do eliminacji innych istot przez bezpośredni kontakt.
Inna część używa narzędzi do tego aktu.
Ogólny chaos jeżeli idzie o rozwój istot - obserwacja:
Częste i wydaje się przypadkowe zdarzenia , tak jak przy eliminacji istot.
Z racji swej jednostkowości/indywidualności , częste zatargi wśród praktycznie całego
Zbioru istot - obserwacja:
W cieczy pokrywającej obiekt jak i nie na niej, spektrum zdarzeń jak eliminacja i rozwój, częste poprzedzone walką/wymianą informacji.
/jeżeli myślimy o cieczy to chodzi o dwa składniki spektrum złączone ze sobą, podstawowy
Element środowiskowy dla istot, najbardziej prymitywna mieszanka twórcza/
Znikoma aktywność inteligencji skierowanej - na całym obiekcie.
Pod tym kątem obiekt wielce niedorozwinięty.
Penetracja spektrum w dziedzinie wyższej - żadna, minimalne penetracje w zwykłej dziedzinie - wokoło obiektu. Znikoma wartość poznawcza spektrum.
Czekamy...
Ze świata:
"wczoraj spadł Hubble...fajny widok .
Ciekawe jak będzie działać ten nowy teleskop..."
"ech ta wiara czemu nie może być bez wiary..."
"A ta znowu zaskoczyła...

"
Czytamy:
Częste błyski podstawowych wyładowań ze składników , na powierzchni obiektu - przyczyna nieznana.
Czekamy....
Ze świata:
"i znowu te zapędy imperialne...kiedy to się skończy!"
"półgłówki z bronią w ręku! Zabrać im!
Dać jeść dzieciom!"
"... i co z tego że jesteśmy rasą z inteligencją ! I tak się wytrujemy lub zakatujemy, kwestia czasu."
" no tak ale mamy osiągnięcia na pewno będą zauważone sputnik, muzyka filmy,
To nie może być nic!"
Czytamy:
Planeta nie nadaje się do ewolucji inteligencji, zezwolić na samotność.
Ze świata:
"ale i tak chcę lecieć i nic ci do tego, wolę mieszkać w kosmosie niż z tobą!"
"może doczekamy czasów gdy będziemy mogli obserwować inne rasy, bez obiekcji beznamiętnie...i rzetelnie! "
<<
takie przemyślenia w małej formie...
pozdrawiam.