Racjonalista - Strona głównaDo treści
Fragmenty...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
10-02-2009 03:35adamzwawy (969 punktów)Fragmenty...
Ocena 1 na 1

>>
Czytamy:

Eliminacja istot przez inne istoty - obserwacja:
Część populacji wykorzystuje siebie do eliminacji innych istot przez bezpośredni kontakt.
Inna część używa narzędzi do tego aktu.

Ogólny chaos jeżeli idzie o rozwój istot - obserwacja:
Częste i wydaje się przypadkowe zdarzenia , tak jak przy eliminacji istot.

Z racji swej jednostkowości/indywidualności , częste zatargi wśród praktycznie całego
Zbioru istot - obserwacja:
W cieczy pokrywającej obiekt jak i nie na niej, spektrum zdarzeń jak eliminacja i rozwój, częste poprzedzone walką/wymianą informacji.
/jeżeli myślimy o cieczy to chodzi o dwa składniki spektrum złączone ze sobą, podstawowy
Element środowiskowy dla istot, najbardziej prymitywna mieszanka twórcza/

Znikoma aktywność inteligencji skierowanej - na całym obiekcie.
Pod tym kątem obiekt wielce niedorozwinięty.

Penetracja spektrum w dziedzinie wyższej - żadna, minimalne penetracje w zwykłej dziedzinie - wokoło obiektu. Znikoma wartość poznawcza spektrum.

Czekamy...

Ze świata:

"wczoraj spadł Hubble...fajny widok .
Ciekawe jak będzie działać ten nowy teleskop..."

"ech ta wiara czemu nie może być bez wiary..."

"A ta znowu zaskoczyła..."

Czytamy:

Częste błyski podstawowych wyładowań ze składników , na powierzchni obiektu - przyczyna nieznana.

Czekamy....

Ze świata:

"i znowu te zapędy imperialne...kiedy to się skończy!"

"półgłówki z bronią w ręku! Zabrać im!
Dać jeść dzieciom!"

"... i co z tego że jesteśmy rasą z inteligencją ! I tak się wytrujemy lub zakatujemy, kwestia czasu."

" no tak ale mamy osiągnięcia na pewno będą zauważone sputnik, muzyka filmy,
To nie może być nic!"

Czytamy:

Planeta nie nadaje się do ewolucji inteligencji, zezwolić na samotność.

Ze świata:

"ale i tak chcę lecieć i nic ci do tego, wolę mieszkać w kosmosie niż z tobą!"

"może doczekamy czasów gdy będziemy mogli obserwować inne rasy, bez obiekcji beznamiętnie...i rzetelnie! "
<<
takie przemyślenia w małej formie...
pozdrawiam.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

Bardzo ładne, melancholijne(wszędzie wietrzę tę melancholię...), ale za mądre dla mnie.
>Planeta nie nadaje się do ewolucji inteligencji, zezwolić na samotność.
To jest piękne.

Pozdrawiam - Zbyszek

Prawda jest jedna.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365