Och tam dopalacze. Istnieje forum Hyperreal (do którego automatycznie kieruje wujek Gógel po wpisaniu nazwy jakiegokolwiek psychotropu, narkotyku lub w sumie czegokolwiek), na którym ludzie ćpają Aviomarin (ale nie polecają, ktoś po nim drążył w ścianie w przedpokoju, bo mu krasnoludki kazały), potrafią wyekstrahować kodeinę z Antidolu. Cuda, panie, cuda. Na co komu dopalacze, jak jest apteka za rogiem?
"Trzeba nosić w sobie Chaos, by móc dać życie Tańczącej Gwieździe"
|