Racjonalista - Strona głównaDo treści
Flagę mamy bardzo obraźliwą

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
12-11-2010 14:44Almentyna (417 punktów)Flagę mamy bardzo obraźliwą
Oto zdarzenie z portalu GW:
"Do znieważenia flagi doszło w Święto Niepodległości. Policja otrzymała informację, że w okolicy skrzyżowania ulic Łódzkiej i Sadowej w Piotrkowie grupa młodych mężczyzn zerwała flagi państwowe i połamała maszty, na których wisiały.

Wandale szli z flagami przez miasto; wymachiwali nimi i wiązali je sobie na szyi. Na widok policyjnych radiowozów schowali je pod ubrania. Sprawcami znieważenia flagi państwowej okazali się 14-latkowie."

Co prawda się uśmiechnęłam po przeczytaniu tej humoreski, ale zastanawia mnie nazwanie dzieciaków "grupą młodych mężczyzn"...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zachaj (5239 punktów)
>Oto zdarzenie
>z
>portalu GW
:
>"Do znieważenia flagi doszło w Święto Niepodległości.

Proponuję powrót do kary publicznej chłosty za takie wybryki.
sirBuk_PanBuk (6257 punktów)
>Wandale szli z flagami przez miasto; wymachiwali nimi i wiązali je sobie na szyi. Na widok
>policyjnych radiowozów schowali je pod ubrania. Sprawcami znieważenia flagi państwowej okazali się
>14-latkowie."
może taka forma komentarza:
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
Dopalacze pozamykane, ale jak widać niektórzy zdążyli sobie zapasy porobić.

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
Dyplomata - ktoś, kto mówiąc "spierdalaj" wprawia Cię w taki stan, że czujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.
NieIstniejesz (1137 punktów)
Och tam dopalacze. Istnieje forum Hyperreal (do którego automatycznie kieruje wujek Gógel po wpisaniu nazwy jakiegokolwiek psychotropu, narkotyku lub w sumie czegokolwiek), na którym ludzie ćpają Aviomarin (ale nie polecają, ktoś po nim drążył w ścianie w przedpokoju, bo mu krasnoludki kazały), potrafią wyekstrahować kodeinę z Antidolu. Cuda, panie, cuda. Na co komu dopalacze, jak jest apteka za rogiem?


"Trzeba nosić w sobie Chaos, by móc dać życie Tańczącej Gwieździe"
SKIPI (3 punktów)

>Co prawda się uśmiechnęłam po przeczytaniu tej humoreski, ale zastanawia mnie nazwanie dzieciaków
>"grupą młodych mężczyzn"...

Bo to poważniej brzmi,niż grupa 14 letnich podrostków.
SKIPI (3 punktów)
Usunięte przez moderatora

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365