Fajnie byłoby w tym uczestniczyć, ale nie żałuję, że nie mieszkam w Stanach. USA to najbardziej rozmodlony kraj zachodu. Idiotyczne klony chrześcijaństwa i liczne odłamy wszelkich religii robią tam zawrotną karierę. W USA powstał nowy model zarabiania na religii. Mam nadzieję, że moda na wszelkich telewizyjnych kaznodziei nie przyjdzie do nas. Jak juz cos kopiujemy z obcej kultury to kopiujmy tylko dobre wzorce.
|