Tak, się nie stało, niestety a podsumowując ich wszystkich wyjaśnia ten Pan choć też można mu parę rzeczy zarzucić (radzę przyśpieszyć w ustawieniach szybkość = 1.5) www.youtub(*)wWTYF8&feature=youtu.be&t=1235
przykre jest tylko to że "człowiek bez programu" mający takie ogromne poparcie społeczeństwa (co prawda naiwnego), katolik psia mać. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
To nie są antysystemowcy a pseudoburzyciele. Że tak powiem "punki weekendowe" co w pn-pt pracują gdzieś w biurze a w weekend idą pokrzyczeć i pokazać że są inni ; właśnie teraz minął ich weekend z panków wracają do potulnych pracowników-systemu
>Tak, się nie stało, niestety a podsumowując ich wszystkich wyjaśnia ten Pan choć też można mu parę >rzeczy zarzucić (radzę przyśpieszyć w ustawieniach szybkość = 1.5) >www.youtub(*)wWTYF8&feature=youtu.be&t=1235 >przykre jest tylko to że "człowiek bez programu" mający takie ogromne poparcie społeczeństwa (co >prawda naiwnego), katolik psia mać. >Co o tym sądzicie? >Pozdrawiam > -Największy cham i ciemniak ostatnich lat. Wszystkich "odważnie" nazywa po imieniu, a co niektórych po prostu by wystrzelał. A potem Chrystusa obwoła królem Polski.