"No i co teraz będzie z postępowymi socjal-liberałami do następnych wyborów? Skrzydła socjalliberalne + marksowskie w jednej PARTII mogły być zdecydowaną 3 siłą w tym Sejmie - ZJEDNOCZENI RAZEM w następnym (?)" - zapytałem decydentów obu tych środowisk. -> i.wp.pl/a/(*)/zandberg_nowacka_pap_625.jpegPrzed nami 4 lata rządów PiS - deklaratywnej lewicy socjalnej, więc jako człowiek któremu dolega empatia wobec biednych nie mogę się tak do końca załamywać... Ten Sejm to też na wpół jawni neo-faszyści z list partii Kukiz, których wybrali nieświadomi lub głupi ludzie. Wina wyborców jest prawdą - jeżeli przyjmiemy, że nigdy nie, to by oznaczyło, że Hitler był rozsądnym wyborem demokratycznym jednego z najlepiej rozwiniętych społeczeństw ~80 lat temu - a może był? Tak jak Anders Breivik miał rację ws. polityki anty-islamskiej (?) - cytat: "Czy możesz wymienić JEDNO państwo, gdzie multikulturowość odniosła sukces tam, gdzie był zaangażowany islam?" * większość ludzi jest z natury bezmyślna, być może także Ja, a statystycznie na pewno Ty - tak w ogóle  |