Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ludzie dla ludzi - polityka, Sejm

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
13-11-2015 00:27Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Ludzie dla ludzi - polityka, Sejm
"No i co teraz będzie z postępowymi socjal-liberałami do następnych wyborów? Skrzydła socjalliberalne + marksowskie w jednej PARTII mogły być zdecydowaną 3 siłą w tym Sejmie - ZJEDNOCZENI RAZEM w następnym (?)" - zapytałem decydentów obu tych środowisk.
-> i.wp.pl/a/(*)/zandberg_nowacka_pap_625.jpeg

Przed nami 4 lata rządów PiS - deklaratywnej lewicy socjalnej, więc jako człowiek któremu dolega empatia wobec biednych nie mogę się tak do końca załamywać...

Ten Sejm to też na wpół jawni neo-faszyści z list partii Kukiz, których wybrali nieświadomi lub głupi ludzie.

Wina wyborców jest prawdą - jeżeli przyjmiemy, że nigdy nie, to by oznaczyło, że Hitler był rozsądnym wyborem demokratycznym jednego z najlepiej rozwiniętych społeczeństw ~80 lat temu - a może był? Tak jak Anders Breivik miał rację ws. polityki anty-islamskiej (?) - cytat: "Czy możesz wymienić JEDNO państwo, gdzie multikulturowość odniosła sukces tam, gdzie był zaangażowany islam?"

* większość ludzi jest z natury bezmyślna, być może także Ja, a statystycznie na pewno Ty - tak w ogóle
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

Co będzie dalej, to podpowiada demografia. Socjalliberałowie dryfują ku nicości, przez długie lata będą teraz triumfować narodowi konserwatyści. Po prostu nie ma dostatecznej ilości młodych, którzy zasilaliby szeregi socjalliberałów, a starzejące się społeczeństwa wybierają stabilizację i stronią od ekstrawaganckich eksperymentów w życiu społecznym i politycznym.


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
Grzegorz (5685 punktów)
>Ten Sejm to też na wpół jawni neo-faszyści z list partii Kukiz, których wybrali nieświadomi lub głupi ludzie.

Tak czy inaczej nie jest to partia rządząca, ani nawet (póki co) koalicyjna, a są w niej różni ludzie, nie tylko neofaszyści (np. Kornel Morawiecki).

Sytuacja nieporównywalna z tym kiedy x lat temu PiS dobrał do koalicji LPR i Samoobronę.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365