 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-07-2008 21:21 | jimmy_88gno (1653 punktów) | Zablokowani?
1 na 1 | Dlaczego Panowie "barycki" oraz "J.S." są "zablokowani"? Czy naruszyli jakiś przepis? Nie mogą jako "zablokowani" korzystać z forum Racjonalisty? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Wojtek (3465 punktów) | Odp: Zablowani? | Owszem naruszyli. Zostało to wskazane w komentarzach moderatorskich. Nie mogą, przez siedem dni.
Pozdrawiam
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
|
|
 | 5 na 5 witwos (7120 punktów) (zablokowany) | >Owszem naruszyli. Zostało to wskazane w komentarzach moderatorskich. Nie mogą, przez siedem dni.
Mniej skromności. Czemu nie napiszesz np. tak:
Ja Wojtek, jednym szybkim "banem", Załatwiłem ich na "amen".
|
|
|  | 4 na 6 | TyDraniu (6569 punktów) | No i słusznie zrobił. Od tego jest tu moderatorem.
|
|
| |  | 2 na 2 witwos (7120 punktów) (zablokowany) | > No i słusznie zrobił. Od tego jest tu moderatorem.Słusznie , niesłusznie, co to za różnica. Liczy się tylko to, że z ochotą i zapałem "banuje". Taki to "banujacy" Wojtek. Rozumiem, ze plusy dostajesz od tych, którym "zabanowani" złoczyńcy zaleźli za skórę. Mam dla nich wiadomość złą. Oni tu wrócą. Już niedługo.
|
|
| | |  | 1 na 3 | Małgorzata (3242 punktów) | > Rozumiem, ze plusy dostajesz od tych, którym "zabanowani" złoczyńcy zaleźli za skórę. Mam dla nich wiadomość złą. Oni tu wrócą. Już niedługo.  A my, moderatorzy, jesteśmy tu od tego, aby "zabanowani" złoczyńcy nikomu za skórę już nie wchodzili. Dla kogo zatem masz tę złą wiadomość: dla "zabanowanych" czy dla tych, którzy chcą tu po prostu podyskutować? Pozdrawiam
kol jom hu hizdamnut chadasza
|
|
| | | |  | 1 na 1 witwos (7120 punktów) (zablokowany) | > >Rozumiem, ze plusy dostajesz od tych, którym "zabanowani" złoczyńcy zaleźli za skórę. Mam dla nich wiadomość złą. Oni tu wrócą. Już niedługo.  > A my, moderatorzy, jesteśmy tu od tego, aby "zabanowani" złoczyńcy nikomu za skórę już nie wchodzili. Dla kogo zatem masz tę złą wiadomość: dla "zabanowanych" czy dla tych, którzy chcą tu po prostu podyskutować?> PozdrawiamNie wierzę w resocjalizacyjne skutki "banowania". Dotyczy to zwłaszcza Pana Adama. Mam do niego, pod tym względem, pełne zaufanie. Zła wiadomość jest więc dla tych, którzy wyrazili "plusem" radość z ich nieobecności.
|
|
| | | | |  | witwos (7120 punktów) (zablokowany) | >Nie wierzę w resocjalizacyjne skutki "banowania". Dotyczy to zwłaszcza Pana Adama. Mam do niego, pod tym względem, pełne zaufanie. Zła wiadomość jest więc dla tych, którzy wyrazili "plusem" radość z ich nieobecności.
No i cóż Pani Małgorzato? Nie miałem racji?
|
|
|  | | Wojtek (3465 punktów) | Bo nie na amen...
Pozdrawiam
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
|
|
| |  | 1 na 1 witwos (7120 punktów) (zablokowany) | >Bo nie na amen...
Nie bój nic. Jeszcze będzie okazja.
|
|
| | |  | 1 na 1 | Wojtek (3465 punktów) | Ależ nie boję się, tylko na to czekam. I wiem, że będzie.
Pozdrawiam
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
|
|
| | | |  | witwos (7120 punktów) (zablokowany) | >Ależ nie boję się, tylko na to czekam. I wiem, że będzie.
Wiem, że czekasz. Z "banem" gotowym do strzału. Mam nadzieję, że Barycki też o tym wie.
Zawsze zapominam. Pozdrawiam.
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | Wojtek (3465 punktów) | Mam nadzieję, że każdy o tym wie,
Pozdrawiam
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
|
|
 | | Zbysław Śmigielski (8639 punktów) |
Co to znaczy zablowani? .
|
|
|  | 1 na 1 | Wojtek (3465 punktów) | > Co to znaczy zablowani?.Zbysławie, pamiętasz? Kain, Abel... To tacy skrzywdzeni przez brata  Pozdrawiam
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
|
|
| |  | 1 na 1 | Zbysław Śmigielski (8639 punktów) |
> Kain, Abel... To tacy skrzywdzeni przez brata  No dobra, ale może powinno być odwrotnie: skainowani" .
|
|
| |  | 1 na 1 witwos (7120 punktów) (zablokowany) | > > Co to znaczy zablowani?.> Zbysławie, pamiętasz? Kain, Abel... To tacy skrzywdzeni przez brata  Nie wiedziałem, że mieli brata/braci. Ale jest to wysoce prawdopodobne. Musieli miec też siostry. Ani chybi. Muszę postudiować PŚ. Wiem, że Kain zabił Abla. (Ale czym? Szybkim "banem"? To by usprawiedliwiało ich obecność w tym wątku) P.S. Ja przeczytałem " zablokowani "
|
|
| | |  | | Wojtek (3465 punktów) | > Muszę postudiować PŚ. Wiem, że Kain zabił Abla. (Ale czym? Szybkim "banem"? To by usprawiedliwiało ich obecność w tym wątku)Musisz. Banem ubijał najwyższy. Adonai to po hebrajsku moderator  . A tak powinno się do niego zwracać - "Baruch Atah Adonai Eloheinu Melech ha'olam shegemalani kol tov"  . Pozdrawiam
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
|
|
1 na 1 | n'cos' (441 punktów) | Odp: Zablokowani? | > Dlaczego Panowie "barycki" oraz "J.S." są "zablokowani"?No proszę, czego ja się tu dowiaduję po mojej dosyć długiej nieobecności! Moi dwaj najwięksi oponenci "siedzą". Chciałbym odwiedzić ich jeszcze w trakcie "odsiadki", ale mam tyle spraw na głowie...
|
|
 | 3 na 3 witwos (7120 punktów) (zablokowany) | > >Dlaczego Panowie "barycki" oraz "J.S." są "zablokowani"?> No proszę, czego ja się tu dowiaduję po mojej dosyć długiej nieobecności! Moi dwaj najwięksi oponenci "siedzą". Chciałbym odwiedzić ich jeszcze w trakcie "odsiadki", ale mam tyle spraw na głowie...  Bądź człowiekiem. Znajdź na to czas. Podrzuć im słoninę i cebulę. >
|
|
 | 1 na 1 Xion (501 punktów) (zablokowany) | > >Dlaczego Panowie "barycki" oraz "J.S." są "zablokowani"?> No proszę, czego ja się tu dowiaduję po mojej dosyć długiej nieobecności! Moi dwaj najwięksi oponenci "siedzą". Chciałbym odwiedzić ich jeszcze w trakcie "odsiadki", ale mam tyle spraw na głowie...  Może wyjdą wcześniej za dobre sprawowanie
|
|
|  | witwos (7120 punktów) (zablokowany) | > Może wyjdą wcześniej za dobre sprawowanie  Nie sądzę. Niezbadane sa wyroki boskie i sądów grodzkich. Ale tutaj można liczyc na okoliczności łagodzace, skrócenie kary, amnestię. Moderatorzy takich instrumentów nie mają. Ciach, prach i "ban". Nieodwołalnie, sumiennie i do końca.
|
|
| Liravi (5 punktów) | zablokowany J.S. | A już nic...
|
|
J.S. (4752 punktów) (zablokowany) | Odp: Zablokowani? | Komentarz moderatorski jest tu www.racjonalista.pl/forum.php/s,141751#w143354  PSR czy racjonalista raz przyciąga raz odpycha. Przyciąga ogół a odpychają drobiazgi. Jeden niezadowolony klient jest w stanie więcej zrobić złego niż pięciu zadowolonych może zrobić dobrego. Kiedyś po występach na forum moderatora 'budzika' dałem sobie spokój z "wchodzeniem" na racjonalistę (nie byłem jedyny). Przeszło mi a tu Wojtek z kompleksami... Wojtek(moderator) irytuje mnie i kusi bardziej dosadnych wyrażeniem tego poirytowania. Sagittarius obruszyła się na widok cytatu (ze znanej sobie ksiązki) na forum a ja znów... Nie będę szczekał na Wojtka  Józef S.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|