Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zablokowani?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
08-07-2008 21:21jimmy_88gno (1653 punktów)Zablokowani?
Ocena 1 na 1
Dlaczego Panowie "barycki" oraz "J.S." są "zablokowani"? Czy naruszyli jakiś przepis? Nie mogą jako "zablokowani" korzystać z forum Racjonalisty?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wojtek (3465 punktów)Odp: Zablowani?
Owszem naruszyli. Zostało to wskazane w komentarzach moderatorskich. Nie mogą, przez siedem dni.

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
09-07-2008 09:48 
 Ocena 5 na 5
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>Owszem naruszyli. Zostało to wskazane w komentarzach moderatorskich. Nie mogą, przez siedem dni.

Mniej skromności. Czemu nie napiszesz np. tak:

Ja Wojtek, jednym szybkim "banem",
Załatwiłem ich na "amen".
09-07-2008 11:43 
 Ocena 4 na 6
TyDraniu (6569 punktów)
No i słusznie zrobił. Od tego jest tu moderatorem.
10-07-2008 00:17 
 Ocena 2 na 2
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>No i słusznie zrobił. Od tego jest tu moderatorem.

Słusznie , niesłusznie, co to za różnica. Liczy się tylko to, że z ochotą i zapałem "banuje". Taki to "banujacy" Wojtek.
Rozumiem, ze plusy dostajesz od tych, którym "zabanowani" złoczyńcy zaleźli za skórę. Mam dla nich wiadomość złą. Oni tu wrócą. Już niedługo.
10-07-2008 00:42 
 Ocena 1 na 3
Małgorzata (3242 punktów)
>Rozumiem, ze plusy dostajesz od tych, którym "zabanowani" złoczyńcy zaleźli za skórę. Mam dla nich wiadomość złą. Oni tu wrócą. Już niedługo.

   A my, moderatorzy, jesteśmy tu od tego, aby "zabanowani" złoczyńcy nikomu za skórę już nie wchodzili. Dla kogo zatem masz tę złą wiadomość: dla "zabanowanych" czy dla tych, którzy chcą tu po prostu podyskutować?

   Pozdrawiam


kol jom hu hizdamnut chadasza
10-07-2008 00:56 
 Ocena 1 na 1
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>Rozumiem, ze plusy dostajesz od tych, którym "zabanowani" złoczyńcy zaleźli za skórę. Mam dla nich wiadomość złą. Oni tu wrócą. Już niedługo.
>   A my, moderatorzy, jesteśmy tu od tego, aby "zabanowani" złoczyńcy nikomu za skórę już nie wchodzili. Dla kogo zatem masz tę złą wiadomość: dla "zabanowanych" czy dla tych, którzy chcą tu po prostu podyskutować?
>   Pozdrawiam

Nie wierzę w resocjalizacyjne skutki "banowania". Dotyczy to zwłaszcza Pana Adama. Mam do niego, pod tym względem, pełne zaufanie. Zła wiadomość jest więc dla tych, którzy wyrazili "plusem" radość z ich nieobecności.
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>Nie wierzę w resocjalizacyjne skutki "banowania". Dotyczy to zwłaszcza Pana Adama. Mam do niego, pod tym względem, pełne zaufanie. Zła wiadomość jest więc dla tych, którzy wyrazili "plusem" radość z ich nieobecności.

No i cóż Pani Małgorzato? Nie miałem racji?
Wojtek (3465 punktów)
Bo nie na amen...

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
10-07-2008 01:01 
 Ocena 1 na 1
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>Bo nie na amen...

Nie bój nic. Jeszcze będzie okazja.
10-07-2008 01:04 
 Ocena 1 na 1
Wojtek (3465 punktów)
Ależ nie boję się, tylko na to czekam. I wiem, że będzie.

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>Ależ nie boję się, tylko na to czekam. I wiem, że będzie.

Wiem, że czekasz. Z "banem" gotowym do strzału. Mam nadzieję, że Barycki też o tym wie.

Zawsze zapominam. Pozdrawiam.
10-07-2008 01:16 
 Ocena 2 na 2
Wojtek (3465 punktów)
Mam nadzieję, że każdy o tym wie,

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

   Co to znaczy zablowani?
.
10-07-2008 01:28 
 Ocena 1 na 1
Wojtek (3465 punktów)
>   Co to znaczy zablowani?.
Zbysławie, pamiętasz? Kain, Abel... To tacy skrzywdzeni przez brata

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
10-07-2008 02:17 
 Ocena 1 na 1
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

> Kain, Abel... To tacy skrzywdzeni przez brata

   No dobra, ale może powinno być odwrotnie: skainowani"
.
10-07-2008 12:39 
 Ocena 1 na 1
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>   Co to znaczy zablowani?.
>Zbysławie, pamiętasz? Kain, Abel... To tacy skrzywdzeni przez brata

Nie wiedziałem, że mieli brata/braci. Ale jest to wysoce prawdopodobne. Musieli miec też siostry. Ani chybi. Muszę postudiować PŚ. Wiem, że Kain zabił Abla. (Ale czym? Szybkim "banem"? To by usprawiedliwiało ich obecność w tym wątku)

P.S. Ja przeczytałem " zablokowani "
Wojtek (3465 punktów)
>Muszę postudiować PŚ. Wiem, że Kain zabił Abla. (Ale czym? Szybkim "banem"? To by usprawiedliwiało ich obecność w tym wątku)
Musisz. Banem ubijał najwyższy. Adonai to po hebrajsku moderator .
A tak powinno się do niego zwracać - "Baruch Atah Adonai Eloheinu Melech ha'olam shegemalani kol tov" .

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
n'cos' (441 punktów)Odp: Zablokowani?
>Dlaczego Panowie "barycki" oraz "J.S." są "zablokowani"?

No proszę, czego ja się tu dowiaduję po mojej dosyć długiej nieobecności! Moi dwaj najwięksi oponenci "siedzą". Chciałbym odwiedzić ich jeszcze w trakcie "odsiadki", ale mam tyle spraw na głowie...
09-07-2008 09:41 
 Ocena 3 na 3
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>Dlaczego Panowie "barycki" oraz "J.S." są "zablokowani"?
>No proszę, czego ja się tu dowiaduję po mojej dosyć długiej nieobecności! Moi dwaj najwięksi oponenci "siedzą". Chciałbym odwiedzić ich jeszcze w trakcie "odsiadki", ale mam tyle spraw na głowie...

Bądź człowiekiem. Znajdź na to czas. Podrzuć im słoninę i cebulę.
>
10-07-2008 08:41 
 Ocena 1 na 1
Xion (501 punktów)
(zablokowany)
>>Dlaczego Panowie "barycki" oraz "J.S." są "zablokowani"?
>No proszę, czego ja się tu dowiaduję po mojej dosyć długiej nieobecności! Moi dwaj najwięksi oponenci "siedzą". Chciałbym odwiedzić ich jeszcze w trakcie "odsiadki", ale mam tyle spraw na głowie...
Może wyjdą wcześniej za dobre sprawowanie
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>Może wyjdą wcześniej za dobre sprawowanie

Nie sądzę. Niezbadane sa wyroki boskie i sądów grodzkich. Ale tutaj można liczyc na okoliczności łagodzace, skrócenie kary, amnestię. Moderatorzy takich instrumentów nie mają. Ciach, prach i "ban". Nieodwołalnie, sumiennie i do końca.
Liravi (5 punktów)zablokowany J.S.
A już nic...
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zablokowani?
Komentarz moderatorski jest tu www.racjonalista.pl/forum.php/s,141751#w143354


PSR czy racjonalista raz przyciąga raz odpycha.
Przyciąga ogół a odpychają drobiazgi. Jeden niezadowolony klient jest w stanie więcej zrobić złego niż pięciu zadowolonych może zrobić dobrego.

Kiedyś po występach na forum moderatora 'budzika' dałem sobie spokój z "wchodzeniem" na racjonalistę (nie byłem jedyny).
Przeszło mi a tu Wojtek z kompleksami...
Wojtek(moderator) irytuje mnie i kusi bardziej dosadnych wyrażeniem tego poirytowania.

Sagittarius obruszyła się na widok cytatu (ze znanej sobie ksiązki) na forum a ja znów...

Nie będę szczekał na Wojtka

Józef S.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365