Masz nietypowy problem, nigdzie się z tym nie spotkałem a sprawdzam na różnych komputerach i konfiguracjach. Może problemem jest coś zupełnie innego? U mnie są takie nagłówki: HTTP/1.1 200 OK Date: Sat, 12 Jul 2008 19:25:19 GMT Server: Apache Set-Cookie: PHPSESSID=g9l8j844r60iinhspgvp22ict1; path=/; HttpOnly Expires: Sat, 12 Jul 2008 19:25:39 GMT Cache-Control: max-age=20, post-check=20, pre-check=40, private, proxy-revalidate Pragma: no-cache Set-Cookie: counter=1; expires=Sat, 12-Jul-2008 20:45:19 GMT; path=/; domain=.racjonalista.pl Set-Cookie: pass=blabla; expires=Sat, 19-Jul-2008 19:25:19 GMT; path=/; domain=.racjonalista.pl Set-Cookie: login=blabla; expires=Sat, 19-Jul-2008 19:25:19 GMT; path=/; domain=.racjonalista.pl Set-Cookie: clang=pl; expires=Sat, 26-Jul-2008 19:25:19 GMT; path=/; domain=.racjonalista.pl Last-Modified: Sat, 12 Jul 2008 19:25:19 GMT P3P: CP="ALL DSP COR CURa ADMa DEVa TAIa CONa OUR BUS UNI COM NAV INT DEM STA PRE" Keep-Alive: timeout=3, max=200 Connection: Keep-Alive Transfer-Encoding: chunked Content-Type: text/html; charset=ISO-8859-2
Jakie ty masz cookie do 2010? Nie powinno takiego być, max 2 miesiące. Masz włączone automatyczne logowanie?
ps. A zegar masz dobrze ustawiony?
|