 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-11-2010 22:22 | Koraszewski (82900 punktów) | Kto wie?
10 na 10 | W którą stronę patrzy Chrystus król w Świebodzinie? Na zachód, na wschód, północ, południe? Sprawa jest ważna, w końcu kierunek, w którym się zwraca nasz Chrystus Król obowiązuje nas wszystkich. Może patrzy w kierunku Mekki? albo Kremla? A może zerka w kierunku Amsterdamu? Ja wiem, że król nasz, Chrystus Świebodziński, to chrześcijański beton, 400-tonowy znak wiary, plagiat nasz świątobliwy. To, że jest plagiatem nie jest tajemnicą, ale taką mamy chrześcijańską kulturę, plagiat jest obecny od habilitacji po gimnazjalne prezentacje, warstwa nauczycielska plagiatem stoi. Chwilowo jednak ustalmy, w którą stronę patrzy nasz chrześcijański plagiat. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
9 na 9 | AdamGr (3037 punktów) | A on się nie obraca z tymi łapami na wietrze ? Myślałem że wskazuje kierunek wiatru.
|
|
3 na 3 |
1 na 1 | sinapis (1725 punktów) | > Chwilowo jednak ustalmy, w którą stronę patrzy nasz chrześcijański plagiat. Stąd: mapy.emiej(*)usa_krola,swiebodzin,mapa.htmli z często powtarzanej informacji, że zwrócony jest w stronę miasta, można wywnioskować, iż z grubsza łypie na zachód. Na UE spoziera, czy na USA - jego słodka tajemnica.
|
|
 | 4 na 4 | AdamGr (3037 punktów) | Zaraz...skoro Ziemia jest okrągła , on taki wielki to ogląda własną...przy takiej masie (400 t) grawitacja zakrzywia światło po krzywiźnie Ziemi , więc...dobrze myślę ? W takiej skali to już zjawiska relatywistyczne. No i relatywnie rzecz biorąc taka ilość żelbetu pozwoliłaby postawić szkołę gdzieś na pipidówku żeby dzieciaki nie musiały dojeżdżać. No ale tam pewnie proboszcz z dobrego serca podwozi, nie ? Katabasy mają złote serca...to się wota nazywa.
|
|
|  | 1 na 1 | sinapis (1725 punktów) | > No ale tam pewnie proboszcz z dobrego serca podwozi, nie ?Słyszałem, że daje po snickersie. Jak się ta polszczyzna szybko zmienia! To się teraz nazywa serce...
|
|
|  | 4 na 4 | diogenes (42753 punktów) | >taka ilość żelbetu pozwoliłaby postawić szkołę gdzieś na pipidówku ...
A to wewnątrz Jezusa nie ma jakiegoś katechetycznego bunkra?
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|
|
| |  | 3 na 3 | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | >>taka ilość żelbetu pozwoliłaby postawić szkołę gdzieś na pipidówku ... >A to wewnątrz Jezusa nie ma jakiegoś katechetycznego bunkra?
Jasne że jest! Rączki pójdą w dół, zrobi się "aerodynamiczne" i jak nadejdzie "kres czasów" - zauważmy, że to "cudo" buduje się przed datami "domniemanego końca świata"! - wskoczy tam Kolegium Kardynalskie i Kaczor z Kotem, plus ZIOBRO, co by potem na nowej planecie kobietę od nowa i lepsiejszą zrobić...
A tak na marginesie: nie frapuje was ze Kobieta z ZIOBRA została stworzona? (I tak cud, że uroda bardziej nie "ziobrzańska"...)
Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie na zawsze...
|
|
 | | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | >że zwrócony jest w stronę miasta, można wywnioskować, iż z grubsza łypie na zachód. Na UE spoziera, czy na USA - jego słodka tajemnica. > bierzcie i pijcie! i jedzcie! A po stołach...etc. On tak mówi! Jak zachód usłyszy przyjedzie i zostawi tu wszystko! dla... ..."komisji majątkowej"...?
Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie na zawsze...
|
|
9 na 9 | diogenes (42753 punktów) | >W którą stronę patrzy Chrystus król w Świebodzinie?
Wszystko jedno. I tak nic nie widzi. A swoja drogą powinien mieć zamontowany wiatrak i dynamo - trochę prądu dałby okolicy.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|
|
 | | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | >>W którą stronę patrzy Chrystus król w Świebodzinie? >Wszystko jedno. I tak nic nie widzi.
Jak nie widzi? Tam - za oczami - siedzi proboszcz, lub inny zaufany i sprawdza kto w niedziele robi zakupy w TesCo... i wpisuje do kartoteki parafialnej...
>A swoja drogą powinien mieć zamontowany wiatrak i dynamo - trochę prądu dałby okolicy.
on przetwarza energie kosmiczną, modlitewną - jeszcze nie katolikom nie znaną!
Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie na zawsze...
|
|
10 na 10 | Fizyk (17637 punktów) | > W którą stronę patrzy Chrystus król w Świebodzinie?Na zachód, a konkretnie na Tesco.
|
|
 | 9 na 9 | Kowalska (14008 punktów) | > > W którą stronę patrzy Chrystus król w Świebodzinie?> Na zachód, a konkretnie na Tesco.>  Jezu słodki, ten Jezus z daleka wygląda jeszcze gorzej niż z bliska... I dlaczego on stoi w pozycji szóstej baletowej? Dlaczego on ma niemodne ciuchy? Przecież kimonowe rękawy były kul w latach '80tych! I ciekawe co będzie jak się ta betonowa figura w końcu wywróci i rozdópcy. Będą te kawałki betonu jako relikwie sprzedawać? Dziś w TESCO kawałek Jezusa z betonu tylko 3,99!
"Parówkowym skrytożercom mówimy NIE!"
|
|
|  | 2 na 2 | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | > Jezu słodki, ten Jezus z daleka wygląda jeszcze gorzej niż z bliska... > I dlaczego on stoi w pozycji szóstej baletowej? Dlaczego on ma niemodne ciuchy?
nogi ma brzydkie, wiec je chowa, nie każdemu mini służy...
Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie na zawsze...
|
|
 | 2 na 2 | diogenes (42753 punktów) | Powinien był stanąć na dachu tesco, albo w samym supermarkecie. Optycznie byłoby bardziej cool.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|
|
 | 2 na 2 | Koraszewski (82900 punktów) | > > W którą stronę patrzy Chrystus król w Świebodzinie?> Na zachód, a konkretnie na Tesco.>  > Boski konsumpcjonizm czy boski konsumeryzm???!
|
|
 | | Appenzeller (3118 punktów) | Sądząc po tej mapce z Zumi w konfrontacji z fotografią, to dość dokładnie na zachód.  To jak to idzie? Z wierzchu beton, w środku pusto.... Premia dla autora!
Są bakterie, które zabija się światłem (Boy)
|
|
10 na 10 | azu. (492 punktów) | Plagiat, tak wygląda oryginał:  A to podróba z kraju kwitnącej wiśni:
|
|
4 na 4 | Kowalska (14008 punktów) | Mnie jedno zastanawia. Kiedyś ten Jezus runie, bo tam nawet odbioru budowlanego jak trzeba nie było, bo ksiądz się nie zgadzał . Co będzie jak pod tymi zwałami betonu zginą ludzie? a) Uznają ich za świętych bo zginęli pod Jezusem? b) Uznają ich za grzeszników, których zabił Jezus? c) Uznają ich za męczenników w imię wiary? d) Zostaną pochowani na Wawelu? e) Radio Maryja uzna to za zamach terrorystyczny? f) Wydamy wojnę całemu światu? Odpowiedzi na a, b, c, d, e lub f należy wysyłać pod numer telefonu: 000 366 999 666.
Do wygrania atrakcyjne nagrody. 100 złotych, a także wczasy w ośrodku leczenia uzależnień. Koszt połączenia 9,76 z VAT.
"Parówkowym skrytożercom mówimy NIE!"
|
|
 | 4 na 4 | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | Jezus się nie ruja..., tzn runia..., zresztą: w celu nie kopyrtnięcia się figurki, zawsze można świat zabezpieczyć wodą... po pachy!
....i cały czas zajęte....
Czy to jest jak prawem jazdy w Polsce? a lub b lub c lub d lub e lub f lub... a i b lub b i c lub... lub... lub... f silnia lub silnia plus coś tam?
....i cały czas zajęte....
zadzwonię po 22...
Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie na zawsze...
|
|
21 na 21 | marek milczewski (2335 punktów) |
> plagiat nasz świątobliwy.> To, że jest plagiatem nie jest tajemnicą, ale taką mamy chrześcijańską kulturę, plagiat jest obecny> od habilitacji po gimnazjalne prezentacje, warstwa nauczycielska plagiatem stoi. Ten Jezus Świebodziński to kwintesencja katolicyzmu - z wierzchu beton, a w środku pusto  
dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
|
|
|  | 2 na 2 | marek milczewski (2335 punktów) | > > Ten Jezus Świebodziński to kwintesencja katolicyzmu - z wierzchu beton, a w środku pusto   > ...A ile monet się tam pomieści? śmiem twierdzić, że ton będzie ze czterdzieści!...Polecę klasykiem, a właściwie klasyczką. Znaczy się Figurą. Kasią. Z "killera". Ochujałeś?!! Czterdzieści ton? Toż to na waciki dla proboszcza? Czterysta, a może i więcej. Oni już tam ręce zacierają i liczą tacowe. Zobaczysz, przekują beton w złoto. Jak w Licheniu - największym sakro dysneylandzie, tu też forsą sypną otumanieni wyznawcy tego "Beton de Janeiro".
dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
|
|
| |  | | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | >Polecę klasykiem, a właściwie klasyczką. Znaczy się Figurą. Kasią. Z "killera". >Ochujałeś?!! ależ oczywiście, ale w wersji lajt "sromowej".... i to już bardzo dawno temu. Ale wróćmy to teraźniejszości!
>Czterdzieści ton? Toż to na waciki dla proboszcza? wyglądał na takiego co już niebawem posąg ów będzie "z góry oglądał" wiec "da rade"!
>Czterysta, a może i więcej. Oni już tam ręce zacierają i liczą tacowe.
w fantazjach swych, zastanawiam się, czy tam nie ma czegoś pod spodem... może miejsce dla funduszu emerytalnego nowego proboszcza?
>Zobaczysz, przekują beton w złoto.
czyli jednak Alchemia powraca... "zahaj" (chyba?) przepowiedział, wygląda że ma zadatki na proroka...
>dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
a gdyby tak troszkę pronto? jak kurz zniknie, oczka zamrugają...!
Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy. Marek T.
|
|
8 na 8 | metsys (1088 punktów) | > W którą stronę patrzy Chrystus król w Świebodzinie? Na zachód, na wschód, północ, południe?Ja tam nie wiem, czy ważne w którą, ale dla utrzymania zasady, że akcji towarzyszy reakcja, proponuję ustawienie poniższego plagiatu powiększonego na usypanym za Tesco kopcu. Z pewnością nie ujdzie uwadze wycelowana w koronę armata. Się strzelać nie będzie, ale kierunek wskaże dobry. Do gwiazd! 
jestem jednym z miliardów szczęściarzy pośród bilionów pechowców, któremu udało się zobaczyć świat...
|
|
 | | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | >Z pewnością nie ujdzie uwadze wycelowana w koronę armata. Się strzelać nie będzie, ale kierunek wskaże dobry. Do gwiazd!
To mogłoby uśpić czujność Putina!!! ...rozumiem, że to krypto kontynuacja tematu: "Przywódcy 28 krajów NATO przyjęli w Lizbonie nową koncepcję strategiczną Sojuszu"? Wszyscy się uśmiechają, ale jak rakieta odpali... Przestaniemy się martwić kto nam zapewni emerytury!
Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie na zawsze...
|
|
| Koraszewski (82900 punktów) | No tak, czyli na zachód, w kierunku Watykanu. Czy może być tak, że któregoś dnia zrobi gest Kozakiewicza?
|
|
6 na 6 | Grzegorz (5685 punktów) | > W którą stronę patrzy Chrystus król w Świebodzinie? Na zachód, na wschód, północ, południe?Problem jest rzeczywiście poważny. W końcu jest to posąg nieomal graniczny, i powinien strzec nas przed wpływami zepsutej części UE, a przecież zło czai się wszędzie więc może też zaatakować z każdej strony. Najlepiej by było jakby od razu został wykonany w technologii podobnej do takiej:  Nie dość że facet ogarnia zasięgiem od razu całe 360 stopni, to i artystycznie jego rzeźba stoi znacznie wyżej niż świebodziński pomnik. Rozwiązaniem problemu mogłoby być np. odlanie z betonu reszty Trójcy w taki sposób aby nikt nie zaszedł nam Jezusa z flanki.
|
|
| Kuba Śruba (3184 punktów) | Chciałem pogratulować wszystkim wypowiedzi i doboru zdjęć w tym wątku. Naprawdę się uśmiałem. Macie ludzie fantazję! 
Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
|
|
 | 1 na 1 | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | > Chciałem pogratulować wszystkim wypowiedzi i doboru zdjęć w tym wątku. Naprawdę się uśmiałem. Macie ludzie fantazję!> to nie fantazja... to limity  przed nowym rokiem 
Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy. Marek T.
|
|
|  | | Kuba Śruba (3184 punktów) | > to nie fantazja... to limity przed nowym rokiem  No tak, koniec roku to podwyższone ryzyko końca świata. W Korei już się rakiety same odpaliły. Ach te gupie komputery
Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
|
|
| |  | | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | > >to nie fantazja... to limity przed nowym rokiem  > No tak, koniec roku to podwyższone ryzyko końca świata. W Korei już się rakiety same odpaliły. Ach te gupie komputeryjak głupie? nasi je zhakowali  teraz bedzie tam misja stabilizacyjna i kolejna wycieczka do Korei dla kilku generałów... Aczkolwiek... może wystrzelą tam naszego ChrysMegaTusa... W końcu on jest Królem Wszech-Świata!
Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy. Marek T.
|
|
| sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | I jest O-D-P-O-W-I-E-D-Ź: Chrystus ze Świebodzina od środka. Panorama miasta gratis: => <= Cytat: Trzeba przyznać, że konstrukcja prezentuje się imponująco. Na tym nagraniu widać też sławetne Tesco - wbrew wcześniejszym doniesieniom nie stoi naprzeciwko Chrystusa. Znajduje się po jego lewej stronie - i to w znacznej odległości.
Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy. Marek T.
|
|
| immune.ltd (1783 punktów) | To dziwadło niech patrzy sobie gdzie chce  . To mi żywo przypomina jedną z teorii dotyczących Wyspy Wielkanocnej, która mówi o wyczerpaniu się surowców naturalnych w wyniku ścięcia wszystkich drzew potrzebnych do budowania posągów i w wyniku czego ta lokalna cywilizacja praktycznie przestała istnieć ...
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|