Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prawie Objawienie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
23-05-2007 12:04Bubu (16 punktów)Prawie Objawienie
Zrobiłem to zdjęcie jak byłem na spacerku ze znajomą.
To jest fotka słońca, a wszyło jak by mi sie pokazała
Matka Boska

objawienietomka.republika.pl

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

plodzien (7378 punktów)Odp: Prawie Ojbawienie
>Zrobiłem to zdjęcie jak byłem na spacerku ze znajomą.
>To jest fotka słońca, a wszyło jak by mi sie pokazała>
>Matka Boska >

To nie jest Matka Boska.
Papież. Na głowie ma tiarę.
Bubu (16 punktów)
a może to jeden z Apostołów
albo duch słońca
LEGION. (3161 punktów)
Ja tam tiary nie widzę. Bardziej mi się to kojarzy z ludzikami, które często występują na drzwiach pewnych niezwykle ważnych i pożytecznych pomieszczeń mających oznaczenie o wymowie religijno-etycznej[WC].

NIE KLIKAĆ
plodzien (7378 punktów)
>Ja tam tiary nie widzę. Bardziej mi się to kojarzy z ludzikami, które często występują na drzwiach pewnych niezwykle ważnych i pożytecznych pomieszczeń mających oznaczenie o wymowie religijno-etycznej[WC].
>
NIE KLIKAĆ

Każdy widzi co innego.
Ja jednak upieram się przy naszym Ojcu Świętym. Byłby to jeszcze jeden tak potrzebny cud.
J.Szulc (5723 punktów)
Gdybyś zamieścił to zdjęcie na innym Forum, podejrzewam, że nazwano by to właśnie objawianiem.

W ten sposób "widzi" się bardzo często tak cuda, jak i UFO.
Proste, prawda?

---
Bubu (16 punktów)
>Gdybyś zamieścił to zdjęcie na innym Forum, podejrzewam, że nazwano by to właśnie objawianiem.
>W ten sposób "widzi" się bardzo często tak cuda, jak i UFO.
>Proste, prawda?
>
---


a znasz może jakieś forum tego typu?
to zamieszcze moje objawienie
J.Szulc (5723 punktów)
Poszukaj katolickich.
O UFO też mógłbyś się pokusić.

Zgrywasz się, czy naprawdę tak myślisz?

---
Bubu (16 punktów)
jak bym miał takie zdjęcie umieszczać jako
objawienie, to tak tylko dla jaj
ja nawet nie jestem katolikiem.

Usunięto na podst § 18 Regulaminu Forum - placownik
J.Szulc (5723 punktów)
Chciało się w tygielku zamieszać...? .

Wreszcie coś z .
Plusik jak nic!

Pozdrawiam.

---
Volrath (3440 punktów)
Gandalf?
APawłowski (1150 punktów)
Piękne wniebowzięcie, Najprawdziwszy dowód. i taka fajniutka aureola.
A powód jest prosty. Obiektyw fotograficznego aparatu składa się z kilku soczewek. To efekt odbicia światła od powierzchni kolejnych soczewek. Są one co prawda zlepione jakąś specjalną żywicą, ale zawsze powstaje jakieś odbicie.
Ale fotka ciekawa.
Bubu (16 punktów)
>Piękne wniebowzięcie, Najprawdziwszy dowód. i taka fajniutka aureola.
>A powód jest prosty. Obiektyw fotograficznego aparatu składa się z kilku soczewek. To efekt odbicia światła od powierzchni kolejnych soczewek. Są one co prawda zlepione jakąś specjalną żywicą, ale zawsze powstaje jakieś odbicie.
>Ale fotka ciekawa.

Zrobiłem jeszcze dwie fotki z mojego telefonu i na tamtych wyszło podobnie ale tam widać jakby to był św. Piotr

zlotemysli.pl/mocwiedzy.php/?c=katalog&idCat=25
J.Szulc (5723 punktów)
Trzeba było pstrykać do bólu...
Byłby poczet świętych jak ta lala... .

A swoją drogą, to co Ty robiłeś na tym spacerze, że tylu świętych ukazało Ci się prawie jednocześnie?

Pozdrawiam.

---
Bubu (16 punktów)
>Trzeba było pstrykać do bólu...
>Byłby poczet świętych jak ta lala... .
>A swoją drogą, to co Ty robiłeś na tym spacerze, że tylu świętych ukazało Ci się prawie jednocześnie?
>Pozdrawiam.
>
---


hehehe masz racje, mogłem pstrykać foty ile tylko sie dało,
to bym i za został świetym bo tyle objawień na raz to chyba i
Matka Tereska z Kalkuty nie miała

Usunięto na podst § 18 Regulaminu Forum - placownik
Gosia (9452 punktów)
Oto psi zad :

Zdjęcie wycięte przez moderatora - jako podpadające pod punkty 15 i 18 regulaminu forum. (Wyjaśnienie: stanowi własność innego portalu, zawiera adres do innego portalu oraz może być odebrane za obraźliwe)

Objawiło się coś, czy nie?

Pozdrawiam.
Tofik (5585 punktów)
Hehe jednym słowem ten pies ma Jezusa gdzieś w czterech literach

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
plodzien (7378 punktów)
>Hehe jednym słowem ten pies ma Jezusa gdzieś w czterech literach
>
"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner

Nic podobnego. Prędzej może to potwierdzać tezę, że bóg jest wszędzie.
stilb (1323 punktów)
Trzeba było zrobić większe zbliżenie. Ciekawe, kto zgadłby pierwszy co to jest?
Bubu (16 punktów)
>Trzeba było zrobić większe zbliżenie. Ciekawe, kto zgadłby pierwszy co to jest?

będe pamiętał aby następnym razem zrobić zbliżenie


Usunięto na podst § 18 Regulaminu Forum - placownik
Michał Stanislawkiewicz (1358 punktów)
(zablokowany)
>Oto psi zad :<

To nie jest zad, raczej przód - a w przypadku psa - dół.
Tofik (5585 punktów)
Jak najbardziej zad. Trzeba było zwrócić uwagę na ogon podniesiony do góry.

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
Michał Stanislawkiewicz (1358 punktów)
(zablokowany)
>Jak najbardziej zad. Trzeba było zwrócić uwagę na ogon podniesiony do góry.<

Już nie sprawdzę - zdjęcie usunięte.
A szkoda, bo ładne było - ehhhhh, te prawa autorskie...
Ocykan (3528 punktów)
Mogę Ci tylko pogratulować subtelnego poczucia humoru i wyrafinowanego smaku.

Na nic zda się metoda, gdy nie ma narzędzi - nic po racjonalizmie, gdy rozumu braknie.
IQ955 (2355 punktów)
>(Wyjaśnienie: stanowi własność innego portalu, zawiera adres do innego portalu oraz może być odebrane za obraźliwe)
Jeżeli o mnie chodzi, to mógłbym coś "odebrać jako obraźliwe", bądź też "uznać za obraźliwe". W tej postaci - mimo najlepszych chęci - nie potrafię sie obrazić.

Pozdrowienia,

IQ955. [Marek Czeszek]
Gosia (9452 punktów)

>Zdjęcie wycięte przez moderatora - jako podpadające pod punkty 15 i 18 regulaminu forum. (Wyjaśnienie: stanowi własność innego portalu, zawiera adres do innego portalu

- z tym mogę się zgodzić, faktycznie był tam adres

> oraz może być odebrane za obraźliwe)

- no tego to już nie rozumiem.Dlaczego do stu tysięcy fruwających Gżdaczy fotografia psiego zadka ma być odebrana jako obraźliwa? Wobec kogo lub czego?
Bez przesady z tą poprawnoscią.Ale się dostosuję - odtąd grzecznie, przyzwoicie i bosch'ebroń kontrowersyjnie.

Pozdrawiam.
Ocykan (3528 punktów)
>- no tego to już nie rozumiem.Dlaczego do stu tysięcy fruwających Gżdaczy fotografia psiego zadka ma być odebrana jako obraźliwa?

Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Fotografia psiego zadka nie jest obraźliwa dla nikogo. Natomiast fotomontaż wykonany z jego użyciem - i owszem.

Spróbowowałabyś zamieścić zdjęcie psiego zadka z wmontowaną weń podobizną Machometa! Ciebie może by jego współwyznawcy nie dopadli (chociaż kto wie), ale Racjonalista miałby przechlapane...

A jakby wmontować tam gwiazdę Dawida? Dopiero by było tłumaczeń i kajania się...


Ofiary na Kościół najbardziej przeszkadzają tym, którzy ich nie dają.
(Paradoks Ocykana)
Michał Stanislawkiewicz (1358 punktów)
(zablokowany)

>Spróbowowałabyś zamieścić zdjęcie psiego zadka z wmontowaną weń podobizną Machometa! A jakby wmontować tam gwiazdę Dawida?<

Zaproponuj to właścicielom tej hodowli psów:

www.gwiazda_dawida.republika.pl/
Ocykan (3528 punktów)
Też sobie nazwę wymyślili!!! Plus za dowcip.

W Polsce jedynym przejawem dyskryminacji homoseksualistów są próby zakazywania demonstracji przeciwko dyskryminacji homoseksualistów
(II Paradoks Ocykana)
Tofik (5585 punktów)
Ojej, bo uwierzę!!!
Toż to z pewnością sam bóg!

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
APawłowski (1150 punktów)Odp: Prawie Objawienie
Cieka jestem czy Frater już widział?
keymak (3379 punktów)

To zdjęcie jest z podtekstem.
Jakieś stworzenie przycupnęło zmęczone na chmurce i wskazuje nam jedyny słuszny kierunek.
Zaprawdę powiadam wam, niezwykłe jest to zdjęcie
Bubu (16 punktów)
>To zdjęcie jest z podtekstem.
>Jakieś stworzenie przycupnęło zmęczone na chmurce i wskazuje nam jedyny słuszny kierunek.
>Zaprawdę powiadam wam, niezwykłe jest to zdjęcie

hehehehe zajebiscie je przerobiłeś

Usunięto na podst § 18 Regulaminu Forum - placownik
Tofik (5585 punktów)
To może on wskazuje drogę do Betlejem, a trzej królowie już spieszą tam z dobrą nowiną?
Zaprawdę powiadam wam: jeżeli pójdziecie za tym znakiem będziecie żyć wiecznie. Ja nie mogę tam iść, bo po tej stronie, którą wskazuje rysunek mam ścianę

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
Bubu (16 punktów)
a może on pokazywał palcem... PRECZ OD RELIGII KATOLICKIEJ!!!!!!

Osobiscie uważam, że religia Katolicka i Chrześcijańska, to w
większości mącące w głowach głupoty.
Myśle, że wmawianie sobie winy, niegodności, malutkości i
innych negatywnych wyobrażeń o sobie jest totalnie pokopane.
Jak uważacie?

Usunięto na podst § 18 Regulaminu Forum - placownik
LEGION. (3161 punktów)
>Jakieś stworzenie przycupnęło zmęczone na chmurce i wskazuje nam jedyny słuszny kierunek.
W lewooo? Fotomontaż!

NIE KLIKAĆ
Ocykan (3528 punktów)
Widzę, że masz wyobraźnię (doparzyłeś się strzałki w chmurce). Polecam test:
www.racjon(*)m/13596/560338001180224706.jpg

Ofiary na Kościół najbardziej przeszkadzają tym, którzy ich nie dają.
(Paradoks Ocykana)
Tofik (5585 punktów)
Znalazłam 8 twarzy, ale nie wiem czy tego dzieciaka też liczyć. Tylko gdzie ta dziewiąta twarz???


"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
Ocykan (3528 punktów)
>Znalazłam 8 twarzy, ale nie wiem czy tego dzieciaka też liczyć.
Twarz dziecka nie bardzo widać. Chodzi jednak nie o twarze (twarze będą w kolejnym tescie na spostrzegawczość), tylko osoby. Dziecko jest osobą, zatem chyba się liczy.
www.racjon(*)m/13596/550239001180268546.jpg

>Tylko gdzie ta dziewiąta twarz???
Nie wiem, nie jestem ani autorem tego testu ani kandydatem na nowego Sherlocka Holmesa.

W Polsce jedynym przejawem dyskryminacji homoseksualistów są próby zakazywania demonstracji przeciwko dyskryminacji homoseksualistów
(II Paradoks Ocykana)
Tofik (5585 punktów)
>www.racjon(*)m/13596/550239001180268546.jpg
Tu udało mi się znaleźć wszystkie!
Gdzie są te testy spostrzegawczości, bo nie mogę znaleźć??

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
Ocykan (3528 punktów)
>Gdzie są te testy spostrzegawczości, bo nie mogę znaleźć??

W Bazgrołach ("Test na spostrzegawczość" i "II test na spostrzegawczość"). Chyba już oba widziałaś.


W Polsce jedynym przejawem dyskryminacji homoseksualistów są próby zakazywania demonstracji przeciwko dyskryminacji homoseksualistów.
(II Paradoks Ocykana)
Vincen Van Gore (179 punktów)
To jest tak ja z widzeniem duchów, ateista powie Ci, ze widział ducha lub cos mu sie uroiło,ewentualnie racjonaln eie to wyłumaczy, katolik powie, ze widział Jezusa lub Matke Boską.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365