Witajcie Forumowicze,
Jak zapatrujecie sie na mozliwosc zmiany Polski z panstwa unitarnego w federacje? Regiony wschodnie otrzymalyby pelna autonomie - tak samo regiony zachodnie. Slask zdecydowalby w referendum, czego chce. Warszawa - wolne miasto, jako siedziba rzadu federalnego. |