Racjonalista - Strona głównaDo treści
Gwizd

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
01-02-2016 13:48romaro (25211 punktów)Gwizd
Ocena 3 na 3
Karnowski o wygwizdaniu premier:
"Niesamowita bezczelność Niemców! Kibice zza Odry wygwizdali premier Beatę Szydło po finale mistrzostw Europy w piłce ręcznej!"
Również "wSieci" nie ma co do tego żadnych wątpliwości, a osoby które uważają inaczej, zostały poddane "propagandzie lewicowych mediów".
Nie wiemy w co się Karnowski gwizdnął, ale wiemy na jakiej podstawie ten wniosek wysnuł:


wpolityce.(*)trzostw-europy-w-pilce-recznej
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Stefanowicz (2544 punktów)
(zablokowany)
Tak szczere mówiąc: nie dziwię się. Jak mam to interpretować ? Czy to ma jakiś sens ? Każdy sobie zdaje sprawę co to oznacza. Ciekawe co na to masoni odwiedzający te forum. Chciałbym poznać ich zdanie xD
01-02-2016 14:30 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Jak mam to interpretować ?
Karnowski zaliczając odlot, choć Pegazem nie jest, ma nadzieję go prowadzić.
01-02-2016 14:34 
 Ocena 3 na 3
Stefanowicz (2544 punktów)
(zablokowany)
>>Jak mam to interpretować ?
>Karnowski zaliczając odlot, choć Pegazem nie jest, ma nadzieję go prowadzić.
>
Karnowski chce być jak Bucefał, tylko Aleksandra brak...
01-02-2016 22:44 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Karnowski... Pegazem nie jest, ma nadzieję go prowadzić.
>>>>Karnowski... Bucefał...

A Pegaz odleciał.
I odbiegł Bucefał.
Lecz śladów niemało:
Karnowski zostało...

Drobner, z kompostem
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Mamy dalsze szczegóły


01-02-2016 18:40 
 Ocena 1 na 1
dzentelmen (2000 punktów)
>Mamy dalsze szczegóły
>

I wszystko jasne...

Pozdrawiam.

"Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel.
Wenancjusz (16441 punktów)
>Mamy dalsze szczegóły
>

No to jest dobre!

Jednak jestem lepszy niż moja reputacja
01-02-2016 22:08 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>No to jest dobre!

Wenancjusz (16441 punktów)
>>No to jest dobre!
>

Tyle tylko, że coś mi ten jerz nie pasuje. Czyżby to jakiś nowy gatunek sympatycznych jeżyków, a może grube określenie Jurka (Jerzego)? Dobrze, że młodzież ucząca się jeszcze pisać nie czytuje nowych wynalazków językowych.


Jednak jestem lepszy niż moja reputacja
02-02-2016 08:03 
 Ocena 1 na 1
ZaKotem (8733 punktów)
>Tyle tylko, że coś mi ten jerz nie pasuje.

Wulgarne przekleństwa, takie jak to, celowo pisze się nieortograficznie, żeby uniknąć cenzurobotów.


Wzruszają mnie nutrie.
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Tyle tylko, że coś mi ten jerz nie pasuje.
>Wulgarne przekleństwa, takie jak to, celowo pisze się nieortograficznie, żeby uniknąć cenzurobotów.
>
Wzruszają mnie nutrie.


Wybacz, ale moja tępota chyba sięga szczytów. Od kiedy jeż jest słowem wulgarnym? Oczywiście domyślam się o co może chodzić, bo to wynika z kontekstu zdania. Niemniej całe zdanie nie kojarzy mi się z wulgaryzmem niecenzuralnym a już bynajmniej z przekleństwem. Na ten przykład: "Wlał sobie całe pół litra w mordę gładko jak koniowi". Czyżbym przekroczył jakieś granice? Wszak nie ma elegancji w takim zdaniu, ale na pewno nie jest przekleństwem lub wulgaryzmem. Wydaje mi się, że twórca tego mema nie do końca opanował prawidłową pisownię w języku polskim. Pozdrowionka.


Jednak jestem lepszy niż moja reputacja
Drobner (19539 punktów)
>>Wulgarne przekleństwa, takie jak to, celowo pisze się nieortograficznie, żeby uniknąć cenzurobotów.
>Wybacz, ale moja tępota chyba sięga szczytów. Od kiedy jeż jest słowem wulgarnym?

#1 ...

>... "Wlał sobie całe pół litra w mordę gładko jak koniowi"...

#2 Ależ Wenancjuszu!
Na obrazku nie ma takiego słowa.
Również celowo napisano nieortograficznie...

Drobner, robortograf
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>Wulgarne przekleństwa, takie jak to, celowo pisze się nieortograficznie, żeby uniknąć cenzurobotów.
>>Wybacz, ale moja tępota chyba sięga szczytów. Od kiedy jeż jest słowem wulgarnym?
>#1 ...
>>... "Wlał sobie całe pół litra w mordę gładko jak koniowi"...
>#2 Ależ Wenancjuszu!
>Na obrazku nie ma takiego słowa.
> Również celowo napisano nieortograficznie...
>Drobner, robortograf

Drobner. Rozdrabniasz się. Napisałem "na przykład". A czy mamy teraz przejść do analizy odczuć odbioru słowa "morda"? Mam ważniejsze sprawy na przykład wycinanie doskwierających odcisków. Co za cholerstwo doskwierające! Przepraszam, ale w rozpędzie napisałem "cholerstwo". Pozdrawiam.


Jednak jestem lepszy niż moja reputacja
ZaKotem (8733 punktów)

>Wybacz, ale moja tępota chyba sięga szczytów. Od kiedy jeż jest słowem wulgarnym?

Przepraszam, oczywiście nie wada twego umysłu jest przyczyną niezrozumienia, lecz widocznie nieudolność mojego dowcipu. A tak na serio, chodzi o to, że bohaterowie "Świata według Kiepskich" są przedstawicielami tzw. Ciemnego Ludu, a ich kwestie często są celowo zapisywane w sposób nieortograficzny, aby tę Ciemność podkreślić.


Wzruszają mnie nutrie.
VonM (709 punktów)
Ja myślę, że Pan Karnowski nasłuchał się zbyt dużo niemieckich marszów, gdzie gwizd często jest podstawą muzyczną takiego utworu, o jak na przykład tutaj

www.youtube.com/watch?v=WAvL8I754FU

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365