Moim zdaniem slowo "milosc" jest czyms, co ludzie sobie wymyslili po to by nazwac pewne uczucie. Dla mnie jednak powiedziec "kocham", nie tylko do drugiej osoby, ale takze w sensie do np. rodzicow, kraju, siebie etc.jest wrecz niemozliwe, no chyba, ze ktos nie odpowiada za swoje slowa. Powiedziec i zrozumiec to znaczy wyrzeknac sie wszystkiego dla tego obiektu, ktorego kochamy. Odpowiedzcie na, bardzo bym prosil na moj mail (adan.cavs@interia.pl) Do uslyszenia. |