 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-11-2010 21:09 | Koraszewski (82900 punktów) | Prawo i sprawiedliwość
5 na 5 | W wywiadzie dla pewnej stacji telewizyjnej znany polityk powiedział: "Uważamy że globalne problemy nie będą rozwiązane bez publicznego zarządzania i uczestnictwa wszystkich narodów i rządów i bez właściwego uwzględniania prawa i sprawiedliwości. [L]udzka godność jest bardzo poważną sprawą. Sprawiedliwość jest poważnym problemem. Monoteizm, który jest podstawą sprawiedliwości i ludzkiej godności jest bardzo poważną sprawą. I oni boją się tego. Każdy człowiek, który prawdziwie zna samego siebie jest dla nich zagrożeniem, ponieważ taka osoba nie zaakceptuje hegemonii. Żaden naród, który zna swoją wartość nie zaakceptuje hegemonii ani jednostronnych metod. Oświadczyliśmy, że nie będziemy negocjować o naszych niezbywalnych prawach, takich jak niepodległość. Nikt z nikim nie dyskutuje o swojej niepodległości To czego się obawiają to odzyskania ludzkiej tożsamości. W dzisiejszym świecie mamy silną i głęboką falę, w której ludzie się odnajdują Narody odnajdują swoje możliwości, tożsamość, ludzkie pochodzenie." Następnie polityk powiedział, że musi być powołana międzynarodowa komisja do wyjaśnienia tych wydarzeń. „Ta sprawa musi być wyjaśniona." * „Oni są w zasadzie przeciwko każdej religii, która wywodzi się z prawdy i szuka ludzkiej kwintesencji, godności i sprawiedliwości. Oni są nie tylko przeciw islamowi, ale przeciwstawiają się chrześcijaństwu , kiedy oni (chrześcijanie) promują prawdziwe chrześcijańskie wartości" – dodał Ahmadineżad. *Chodzi o wyjaśnienie ataków 11 września, które zdaniem Ahmadineżada są niewyjaśnione. Chwilami mam wrażenie, że pewne objawy mogą wskazywać na podobne schorzenia. Chwilami jestem wdzięczny, że mający podobne objawy nie mają tej samej władzy.
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | PiotrB (2937 punktów) | >*Chodzi o wyjaśnienie ataków 11 września, które zdaniem Ahmadineżada są niewyjaśnione.
A są wyjaśnione?
|
|
 | 7 na 9 | Koraszewski (82900 punktów) | >A są wyjaśnione?< Ja wiem, ja wiem, Rosjanie narobili mgły, a potem zestrzelili samolot z naszymi politykami, Amerykanie chcieli zaatakować Afganistan i Irak i sami napadli na swoje wieże... niektórzy już tak mają i bez tabletek inaczej nie mogą.
|
|
|  | | PiotrB (2937 punktów) | > >A są wyjaśnione?<> Ja wiem, ja wiem, Rosjanie narobili mgły, a potem zestrzelili samolot z naszymi politykami, Amerykanie chcieli zaatakować Afganistan i Irak i sami napadli na swoje wieże... niektórzy już tak mają i bez tabletek inaczej nie mogą.pl.wikiped(*)dent_w_Zatoce_TonkińskiejNie jestem jakimś zaciętym spiskomaniakiem, ale pewne rzeczy zdarzały się już w historii i gdyby posłuchać/poczytać sceptyków co do "wyjaśnienia" zamachów na WTC, to dają oni czasem do myślenia.
|
|
| |  | 3 na 3 | jankw (453 punktów) | Inne, nawet ogólnie "podobne" zdarzenia (choć tu akurat ciężko mówić o podobieństwie) nie są powodem do bycia podejrzliwym "dla zasady". Dla wielu hipotez można znaleźć mniej, lub bardziej wyrafinowane "precedensy", ale to niczego nie dowodzi. To pozamerytoryczna gadanina ukryta sprytnie pod płaszczykiem "otwartości umysłu".
"Sceptycy" dają do myślenia? Błagam, to co oni prezentują jest stekiem manipulacji i nadinterpretacji skupionych głównie wokół hipotez o tzw. kontrolowanym wyburzeniu. Najlepsze "dowody", jakie można tam zobaczyć, to pojedyncze klatki w amatorskich nagraniach, w których 'podejrzane obiekty' w kolejnych sekundach okazują się być gałęzią, albo reflektorem. Ale tego już nie pokazują.
|
|
|  | | sinapis (1725 punktów) | >Ja wiem, ja wiem, Rosjanie narobili mgły, a potem zestrzelili samolot z naszymi politykami, Amerykanie chcieli zaatakować Afganistan i Irak i sami napadli na swoje wieże... niektórzy już tak mają i bez tabletek inaczej nie mogą.
Tym ,którzy tak nie mają, polecam parę pozycji: "Faraon" Prusa, "Eurodżihad" Wolskiego i książki Suworowa, żeby pojęli, jak można tanio i skutecznie takie rzeczy urządzić. Tabletek na to, póki co, nie ma.
|
|
|  | 3 na 3 | Kuba K. (3909 punktów) | > >A są wyjaśnione?<> Ja wiem, ja wiem, Rosjanie narobili mgły, a potem zestrzelili samolot z naszymi politykami, Amerykanie chcieli zaatakować Afganistan i Irak i sami napadli na swoje wieże... niektórzy już tak mają i bez tabletek inaczej nie mogą.Aż dziwne, że pod WTC nikt nie nakręcił filmu ze scenami dobijania rannych przez CIA
|
|
| lukaszewicz (5674 punktów) | > Chwilami jestem >wdzięczny, że mający podobne objawy nie mają tej samej władzy.
Mamy demokrację i jesteśmy na innym etapie rozwoju. Albo odwrotnie. W każdym razie dlatego.
|
|
2 na 2 | Meretseger (61860 punktów) | > >Następnie polityk powiedział, że musi być powołana międzynarodowa komisja do wyjaśnienia tych >wydarzeń. "Ta sprawa musi być wyjaśniona." Te słowa budzą we mnie skojarzenia...
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
|
|
| Kuba Śruba (3184 punktów) | >W wywiadzie dla pewnej stacji telewizyjnej znany polityk powiedział(...) Panie Andrzeju, ja się trochę pogubiłem: czy Ahmadineżad i "pewien polityk" to jedna-i-ta-sama osoba? Jeżeli różne to nie potrzeba ukrywać nazwiska, nie porównuje Pan nikogo do Hitlera...
Mam nadzieję, że ktoś to zacytuje - O. Wilde
|
|
 | | Koraszewski (82900 punktów) | Całość jest cytatem z wywiadu prezydenta Ahmadineżada. Czytając te fragmenty zwróciłem uwagę, że mógłby je powiedzieć ktoś inny.
|
|
|  | | Kuba Śruba (3184 punktów) | >Całość jest cytatem z wywiadu prezydenta Ahmadineżada. Czytając te fragmenty zwróciłem uwagę, że mógłby je powiedzieć ktoś inny. Rzeczywiście mógłby, nie tylko ze względu na odwołanie do "prawa i sprawiedliwości"
Mam nadzieję, że ktoś to zacytuje - O. Wilde
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|