Nie będę już zakładał nowego tematu, ale mam jeszcze jedna sugestie:
Przy każdym poście jest taka strzałeczka, która prowadzi do pierwszego posta w wątku. Moja propozycja jest taka, żeby dodać drugą strzałeczkę (może w poziomie?) która by prowadziła do postu, na który dany post odpowiada ( o 1 wyżej w drzewku ) - czasem, kiedy na jeden post jest kilkanaście odpowiedzi, a ktoś nie wstawi cytatu, trudno dojść, do jakiego postu to jest właściwie odpowiedz.
|