Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pytanie do moderatorów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
31-08-2008 17:12Duda (25557 punktów)Pytanie do moderatorów

>§ 6. 5. Zarejestrowani uczestnicy gromadzą punkty na swoim koncie punktowym. Punkty na koncie punktowym są uczestnikom przyznawane lub odejmowane za:

>h) zakup książek w księgarni Racjonalista - ilość punktów równa wartości zakupu zaokrąglonej do pełnych zł.

Mam pytanie! Kiedy przyznawane są punkty za zakup książek w księgarni?
Korzystam z księgarni ale nie zauważyłam przyrostu punktów z tego tytułu.
Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

webmaster (moderator)
W momencie zrealizowania zamówienia. Jeżeli nie naliczono punktów, proszę o podanie numerów zamówień. To się dzieje automatycznie więc to pewnie tylko jakieś niedopatrzenie.
Duda (25557 punktów)
>W momencie zrealizowania zamówienia. Jeżeli nie naliczono punktów, proszę o podanie numerów zamówień. To się dzieje automatycznie więc to pewnie tylko jakieś niedopatrzenie.

Historia Twoich zamówień
Zamówienia wysłane:

1. Zamówienie nr 087270
Złożone dnia 2008-08-22 na sumę 57,60 zł
2. Zamówienie nr 087185
Złożone dnia 2008-08-01 na sumę 45,00 zł
3. Zamówienie nr 087013
Złożone dnia 2008-06-26 na sumę 48,15 zł
4. Zamówienie nr 086777
Złożone dnia 2008-05-10 na sumę 37,80 zł
5. Zamówienie nr 086427
Złożone dnia 2008-03-14 na sumę 34,20 zł
6. Zamówienie nr 086170
Złożone dnia 2008-02-03 na sumę 35,10 zł
7. Zamówienie nr 075900
Złożone dnia 2007-12-16 na sumę 65,00 zł
8. Zamówienie nr 075735
Złożone dnia 2007-11-24 na sumę 39,90 zł
9. Zamówienie nr 075651
Złożone dnia 2007-11-09 na sumę 41,00 zł
10. Zamówienie nr 075547
Złożone dnia 2007-10-21 na sumę 61,00 zł
11. Zamówienie nr 075407
Złożone dnia 2007-09-23 na sumę 49,00 zł
12. Zamówienie nr 074279
Złożone dnia 2007-05-22 na sumę 49,00 zł
webmaster
Punkciki naliczone.
Andrzej.51 (15814 punktów)
>W momencie zrealizowania zamówienia. Jeżeli nie naliczono punktów, proszę o podanie numerów zamówień. To się dzieje automatycznie więc to pewnie tylko jakieś niedopatrzenie.

Dołączam się ze skromnym jednym zamówieniem:
Zamówienie nr 086053, złożone dnia 2008-01-10 na sumę 65,00 zł.
Mój bilans punktów też z tego tytułu nie uległ zmianie.

Pozdrawiam.
krutki (1550 punktów)
>To się dzieje automatycznie więc to pewnie tylko jakieś niedopatrzenie.

Może jednak warto sprawdzić działanie naliczania punktów. Z tego co zauważyłem mi również automatycznie nie przydzieliło.

   Zamówienie nr 087237
   Złożone dnia 2008-08-13 na sumę 113,05 zł

Everybody knows that you are insane

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365