A czy ja napisałem, że wyniki różnych sondaży są takie same? Ważne, że ciągle utrzymują się na mniej więcej takim samym poziomie cokolwiek PiS by nie zrobił albo zrobił. Zwolennicy PiS-u są ślepi i głusi albo głupi, albo wszystko naraz.
Moje wątki nt. PiS nie są wynikiem zdziwienia, powstają w celach kronikarskich.
|