Równocześnie PiS zdecydował, że nie wyśle na posiedzenie Komisji Weneckiej przedstawiciela Polski. Bo PiS jest obrażony, że ta komisja krytykuje jego poczynania wobec Trybunału Konstytucyjnego.
Tak wygląda owo słynne "wstawanie z kolan", o którym przed wyborami bredził Jadosław Kłamczyński. Myślę, że on realizuje plan "Polexitu".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>"To są ludzie, którzy uczyli się od nas jeść widelcem parę wieków temu, więc być może w taki >sposób się teraz zachowują" Jakoś historycy ewolucji widelca w kulturze europejskiej nie odnotowali tego faktu - en.wikipedia.org/wiki/Fork