>"Niestety nie jest to tylko hejt ale forma poparcia propozycji ministra obrony Antoniego Macierewicza". >Być może. Jednakże między zapowiedzią degradacji a aprobowaniem czy nawoływaniem do profanacji grobów - jest spora różnica. Nadmieniam, iż nie jestem zwolennikiem degradacji Jaruzelskiego.<
To zależy od nastrojów, a obecne nastroje są, jak nigdy, sprzyjajace zachowaniom nawet haniebnym. Plus był efektem pośpiechu i słabego wzroku.
· Nie należy ludzi sądzić według ich przekonań, lecz według tego, co przekonania z nich czynią.
|