Witam! Jest sprawa do przemyślenia. Przed dyskusją zapraszam do obejrzenia filmu "Spowiedź agenta" można go bez problemu znaleźć na youtube, bo TV można było go zobaczyć w środę o godzinie 3 w nocy. www.youtube.com/watch?v=Qmd9R0I8mDMMam szczerą nadzieje, że podzielicie się swoimi przemyśleniami. Ja pierwsze, o czym pomyślałem to na ile mam wyprany mózg przez media, że każdego prezydenta południowo-amerykańskiego odbierałem jak rewolucjonistę i osoby niebezpieczne dla nas. Na ile jestem odmóżdżony przez proamerykańskie media. Czy to tylko mnie się trafiło? |