Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wojna sekt: Anty-PiS vs PiS

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
03-01-2017 20:28Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Wojna sekt: Anty-PiS vs PiS
PiS miał zawsze opinię sekty: oszołomów.
PO: mafii - k. i złodziei.

W ostatnich wyborach poparło ich (razem) blisko 9.5 mln Polek i Polaków.
Dziś, moim zdaniem, te podziały kształtują się bardziej jako wojna sekt właśnie.

Propaganda anty-PiS, m.in. (Fakty-TVN) + PiS (TVP) nakręca wyznawców do wojny domowej - rozlewu krwi - czy już w tym roku?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DEMONICON (4893 punktów)
>Dziś, moim zdaniem, te podziały kształtują się bardziej jako wojna sekt właśnie.
>Propaganda anty-PiS, m.in. (Fakty-TVN) + PiS (TVP) nakręca wyznawców do wojny domowej - rozlewu krwi
>- czy już w tym roku?

Czy dałbyś swoją głowę za pewność wydarzenia się scenariusza rozlewu krwi w Polsce?

Pozdrawiam
boguslav (197 punktów)
>Propaganda anty-PiS, m.in. (Fakty-TVN) + PiS (TVP) nakręca wyznawców do wojny domowej - rozlewu krwi
>- czy już w tym roku?

Na styku powyższych ideologii krew już się leje: patrz Ełk

boguslav
DEMONICON (4893 punktów)
>Na styku powyższych ideologii krew już się leje: patrz Ełk

Przed Ełkiem to "Ełków" nie było? Bardziej media i grupy interesów chcą krwi, czy może ludzie?

Pozdrawiam
Jan Rylew (3965 punktów)
>Propaganda anty-PiS, m.in. (Fakty-TVN) + PiS (TVP) nakręca wyznawców do wojny domowej - rozlewu krwi - czy już w tym roku?
Rozlew krwi już był, zabójstwo działacza PIS Marka Rosiaka w Łodzi w październiku 2010 którego zastrzelił, a potem porżnął nożem myśliwskim drugiego człowieka Pawła Kowalskiego zmanipulowany kiep Ryszard Cyba.
pl.wikiped(*)uro_poselskie_PiS_w_Łodzi

Myślę, że nieodpowiedzialna, totalna walka o władzę, przy użyciu środków masowego, medialnego rażenia, i brudnych rodzajów używanych środków doprowadzi prędzej czy później do rozlewu krwi. Jedyna droga zapobiegania temu to chyba tylko wyśmiewanie podskakujących pajaców.
Ciamajdan .

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365