W najnowszej odsłonie fanatycznej wojny dwóch zwaśnionych sekt, doszło do incydentu - blokady podczas miesięcznicy smoleńskiej na krakowskim przedmieściu.
Za miesiąc spodziewam się większego zaangażowania obozu pod egidą białej róży i skuteczniejszego blokowania kaczystowskiego przemarszu pod pałac prezydencki - policja w końcu nie da rady i czekają nas pierwsze starcia face-to-face XD szykujcie popcorn! |