Zieloni się zmieniają. Wybrali całkiem nowych ludzi na szefów (nie bardzo znana Anna Grodzka zapewniająca że mówiłoby się o nich dużo w mediach głównie w kontekście transseksualizmu lecz młoda, niezwykle pracowita i inteligentna działaczka z Wrocławia). Ludzie w końcu dostrzegą że Zieloni dbają o zdrowe środowisko, komunikację zbiorowa i rowerową, czyli są partią dla wszystkich. Mam nadzieję że nie dadzą się złapać na pułapkę w jaką wpadł Zandberg w TV podczas debaty w 2015 (że Unia Europejska musi wpuścić tutaj wszystkich chętnych z Afryki i Azji, a nie tylko prawdziwych uchodźców czyli ludzi uciekających przed zamordowaniem a nie imigrantów ekonomicznych). Gdyby Zandberg w studiu TV lepiej panował nad tym tematem to by już dziś byli w Sejmie. |