>PIS jest organizacją bardzo zbliżajacą się do faszyzmu (o ile jeszcze nie jest) bo jawnie dąży do absolutnej, autorytarnej władzy manipulującej prawem jak tylko chce i szczuje jednych ludzi na innych. Teraz na Niemców. >Jest też organizacją bezideową ekonomicznie, a zatem gotową znacjonalizować duże firmy, jak tylko wpadnie na taki pomysł, co zaowocowałoby w Polsce tragedią czyli ustrojem skrajnie lewicowym - w stylu wczesno-radzieckim albo północno-koreańskim.
Powiedzmy, że PiS nie przedstawił jasno i zrozumiale publicznie, całemu narodowi jakie ma wizje działań w kierunku wprowadzenia tzw. "dobrej zmiany" i co to w końcu jest ta "dobra zmiana", czyli napędzenia polskiej gospodarki. Żadne expose premierki tego jasno nie określiło. Czyli można by sądzić, że jest bezideowy i nie ma żadnej wizji/planu gospodarczego dla kraju.. A jak bezideowy i łamiący na każdym kroku prawo począwszy od Konstytucji, to jest niepotrzebny w sferze rządzenia państwem. A jego eliminacja tylko spowoduje spokojniejsze życie obywateli. Skończy się być może podział i szczucie obywateli na siebie. PiS do eliminacji ze sfer rządzących! Tylu głupców co jest w PiS-ie nie było nawet w PO. Mieli osiem lat czasu by rządzenia się nauczyć. A pisałem, żeby Bieszczady ogrodzić i tak chętnych władzy tam uczyć funkcji pełnienie władzy. Niechby eksperymentowali na niedźwiedziach, wilkach i borsukach a nie od razu na ludziach.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|