Mam pewien problem ze stroną racjonalisty. Otóż do rzeczy: po uruchomieniu strony, nie wyświetlają się żadne ikonki. Nie ma ikonek na górze (Forum, Poczta itd). Gdy wejdę na swój profil także nic nie ma, a raczej są puste kwadraciki zamiast ikon, niewidoczne są także emotikony (uśmieszki itp) czy chocby + czy - przy ocenianiu postów. Generalnie da się korzystac, ale chciałbym aby wszystko działało jak trzeba. Dodam, że inne strony wydają się działac dobrze.
|