Od ok. 3 tygodni wszelkie powiadomienia z portalu przychodzą "stadami", co kilka (5-9) godzin, choć bywają dni, godziny, gdy wszystko jest ok. Przetestowałem z wiadomościami z innych serwerów, jest w porządku. Dysponuję Firefoxem oraz Operą; ustawienia mam niezmienione. Czy to problem z Waszym (naszym  ) serwerem czy u mnie? Pozdrawiam. |