>Czy to tylko u mnie tak powoli otwierają się kolejne okna, czy też zwolnił portal? >Na innych forum, na którym regularnie bywam, nie zaobserwowałam takiego zjawiska.>
Zgadza się, też obserwuję wyraźne zwolnienie w ładowaniu stron. Szczególnie w "godzinach szczytu", od 17:00 w górę.
|