Od pewnego (dłuższego) czasu otrzymuję rozmaite elaboraty od Osoby podpisującej się www.wolnyswiat.pl. Czyni to, ów Osobnik, pod szyldem Racjonalisty.  Przy okazji streszcza lub cytuje "Fakty i Mity". Co gorsza na moje prywatne, osobiste konto. Czy ów osobnik musi mnie obdarowywać kupą niechcianych informacji, które traktuje jak zwyczajny spam. Skoro Świat jest Wolny, to niech mi oszczędzi tego chłamu.  JATO P.S. Webmasterze drogi, Administratorze najmilszy! Dopraszam się łaski: zróbcie coś z tym. JT |