>Przepraszam, że się wtrącę, ale ja mam i włożę kij w mrowisko. Nie ma za co przepraszać, po to jest forum, żeby się wtrącać. >A to dlatego, że uważam, że po prostu należy podnieść podatki na służbę zdrowia i tyle. Podnieść podatki tak, tym najwięcej zarabiającym. >Oczywiście można przy tym je obniżyć gdzie indziej. Gdzie, wszystkie sektory niedofinansowane?
Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|