Racjonalista - Strona głównaDo treści
Paląc w piecu starymi niedzielami natrafiłem na...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
10-01-2011 23:01Marek222 (511 punktów)Paląc w piecu starymi niedzielami natrafiłem na...
Ocena 6 na 6


Zdjęcie pochodzi jeszcze z czasów kiedy za publikację czegoś takiego można było mieć wjazd na chatę, tak jak z tymi słynnymi kaczuszkami przesłanymi w emailu, wiadomosci(*)iadomosci/1,80708,3309667.html , no ale dziś te piękne czasy mamy za sobą, czy na pewno ? przekonam się zapewne na własnej skórze
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

daddy (2737 punktów)
(zablokowany)

>... przekonam się zapewne na własnej skórze.

Hmm... A na czym odwaga Twa polega, bo coś nie zrozumiałem. Zdjęcie jak zdjęcie.
Pozdrawiam.
Rafaela (2059 punktów)

>Hmm... A na czym odwaga Twa polega, bo coś nie zrozumiałem.

Przyznam, że i ja nie rozumiem.


*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
Marek222 (511 punktów)
>>Hmm... A na czym odwaga Twa polega, bo coś nie zrozumiałem.
>Przyznam, że i ja nie rozumiem.

Teraz już na niczym. A w moim poście jest link:

Cytat:
Znajomy doniósł na emeryta z Elbląga, który przesłał mu e-mailem obrazek kaczki z napisem: "A teraz kochani wyborcy... pocałujcie nas w kupry!". Policja przeszukała mieszkanie emeryta
Internet to pasja pana Aleksandra, 50-letniego rencisty. Przed komputerem spędza kilka godzin dziennie, korespondując za pomocą e-maila z ludźmi z całej Polski. Nie ukrywa, że prezydent Lech Kaczyński i jego brat Jarosław nie są jego ulubieńcami. To dlatego uznał, że doskonałym żartem będzie przesyłanie znajomym wyłowionych w internecie karykatur obydwu polityków: obrazków z kaczorami-aniołkami albo kaczki z napisem "A teraz kochani wyborcy....
Rafaela (2059 punktów)
>Teraz już na niczym. A w moim poście jest link
Nie zrozumiałeś mnie. Tekst pod linkiem zrozumiałam, nie rozumiem natomiast Twoich słów:

Cytat:
no ale dziś te piękne czasy mamy za sobą, czy na pewno ? przekonam się zapewne na własnej skórze


Obecnie jest zasadniczo inaczej.

*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
MUZGOJAD (276 punktów)
Z czym Wy macie problem? Proste czytanie ze zrozumieniem.
Głąbiński (3538 punktów)
>... nie zrozumiałem. Zdjęcie jak zdjęcie.
Mnie zastanawia "palenie w piecu niedzielami". Może chodzi o czasopismo (chyba tygodnik?) "Niedziela"? Jednak nie sądzę, by przedstawione (bardzo dowcipne!) zdjęcie mogło ukazać się w tym periodyku.


Stach M. G.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365