Witam, czy użycie międzynarodowego symbolu racjonalistów - rybki Darwina - w logo firmy byłoby złamaniem prawa albo czymś niestosownym? Znak nie jest zastrzeżony i nie ma konkretnego autora, podobnie jak np. "pacyfka”, więc to chyba nie będzie nielegalne? Pozdrawiam.
|