Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy mężczyźni są ułomni?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
28-06-2018 06:24Wera (1540 punktów)Czy mężczyźni są ułomni?
Ocena 2 na 2
Pracowałam na różnych stanowiskach i jak dotąd większość mężczyzn wykazywała się tylko lenistwem, cwaniactwem i zwykłą głupotą. Wydawałoby się, że młody samiec nie jest w stanie traktować swojej pracy na poważnie i jest przekonany, że wszystko mu się należy tylko dlatego, że jest samcem i dba o stosunki w grupie.

Najbardziej dba o stosunki seksualne, bo pojawienie się żeńskich narządów rozrodczych w jego pobliżu skutkuje całkowitą utratą rozsądku i osobnik taki jest skłonny poświęcić czas i pieniądze nawet nieznanej mu samicy, z którą nie ma szans kopulować.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>poświęcić czas i pieniądze nawet nieznanej mu samicy, z którą nie ma szans kopulować.
Niezłe jest też wywalanie kasy, by wywalić kasę: najpierw na viagrę, potem na kobiety.

Cza być oszczędnym.
Miru (124 punktów)
>Pracowałam na różnych stanowiskach i jak dotąd większość mężczyzn wykazywała się tylko lenistwem,
>cwaniactwem i zwykłą głupotą. Wydawałoby się, że młody samiec nie jest w stanie traktować swojej
>pracy na poważnie i jest przekonany, że wszystko mu się należy tylko dlatego, że jest samcem i dba o
>stosunki w grupie.
>Najbardziej dba o stosunki seksualne, bo pojawienie się żeńskich narządów rozrodczych w jego pobliżu
>skutkuje całkowitą utratą rozsądku i osobnik taki jest skłonny poświęcić czas i pieniądze nawet
>nieznanej mu samicy, z którą nie ma szans kopulować.

Widzisz Twoje doświadczenia są podobne do moich odnośnie pracy z kobietami: zazdrosne, wścibskie, najlepsze koleżanki a po wyjściu jednej druga nadaje, móglbym wymieniać. I to kobiety na różnych stanowiskach... Przypadek?
28-06-2018 10:18 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
Widzisz, akurat Wera bardziej przypomina faceta niż kobietę, ze wszystkimi objawami które opisała.
Jak wychodzi Pani Wera z psem na spacer, to statystycznie mają po trzy nogi.
28-06-2018 10:32 
 Ocena 1 na 1
Miru (124 punktów)
>Widzisz, akurat Wera bardziej przypomina faceta niż kobietę, ze wszystkimi objawami które opisała.

Pewnie dlatego znalazła się na racjonaliście, odstaje od stereotypu. Tylko po co prowokuje ogólnikami
Wera (1540 punktów)
>Widzisz, akurat Wera bardziej przypomina faceta niż kobietę, ze wszystkimi objawami które opisała.
> Jak wychodzi Pani Wera z psem na spacer, to statystycznie mają po trzy nogi.
Co takiego?

Miała matka syna, a chciała mieć córkę
Poszła więc zrobiła sobie córkę z wujkiem
-jad- (18783 punktów)

>Widzisz Twoje doświadczenia są podobne do moich odnośnie pracy z kobietami: zazdrosne, wścibskie, najlepsze koleżanki a po wyjściu jednej druga nadaje, móglbym wymieniać. I to kobiety na różnych stanowiskach... Przypadek?

Raczej natura ludzka. Mężczyźni niczym się tutaj nie różnią. Oczywiście, że nie wszyscy.

lp.2o@1daj
vifix (2315 punktów)
>Najbardziej dba o stosunki seksualne, bo pojawienie się żeńskich narządów rozrodczych w jego pobliżu
>skutkuje całkowitą utratą rozsądku i osobnik taki jest skłonny poświęcić czas i pieniądze nawet
>nieznanej mu samicy, z którą nie ma szans kopulować.
Podobnie jak kobiety :-D Ile to się słyszało o kobietach, które wydały prawie obcemu facetowi oszczędności życia, różnych tulipanach itd.
Jan Rylew (3965 punktów)
>Czy mężczyźni są ułomni?
Na tytułowe pytanie można bez błędu odpowiedzieć twierdząco. Tak, mężczyźni są ułomni.
Szukasz ideału?
To nieskuteczne, bo wszyscy jesteśmy ułomni. Każdy wprawdzie w swoim zakresie i wymiarze, ale wyjątków raczej nie ma. Tak działa nasz realny świat.
Ignacy Kujawiak (5636 punktów)
(zablokowany)
>Pracowałam na różnych stanowiskach i jak dotąd większość mężczyzn...

   A kto był zazwyczaj Twoim przełożonym - mężczyzna czy kobieta?

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Wera (1540 punktów)
>>Pracowałam na różnych stanowiskach i jak dotąd większość mężczyzn...
>    A kto był zazwyczaj Twoim przełożonym - mężczyzna czy kobieta?
Przełożonym najczęściej kobieta.

Miała matka syna, a chciała mieć córkę
Poszła więc zrobiła sobie córkę z wujkiem
Ignacy Kujawiak (5636 punktów)
(zablokowany)

>Przełożonym najczęściej kobieta.

A kto był jej przełożonym - kobieta czy mężczyzna?

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Wenancjusz (16441 punktów)
>Pracowałam na różnych stanowiskach i jak dotąd większość mężczyzn wykazywała się tylko lenistwem,
>cwaniactwem i zwykłą głupotą. Wydawałoby się, że młody samiec nie jest w stanie traktować swojej
>pracy na poważnie i jest przekonany, że wszystko mu się należy tylko dlatego, że jest samcem i dba o
>stosunki w grupie.
>Najbardziej dba o stosunki seksualne, bo pojawienie się żeńskich narządów rozrodczych w jego pobliżu
>skutkuje całkowitą utratą rozsądku i osobnik taki jest skłonny poświęcić czas i pieniądze nawet
>nieznanej mu samicy, z którą nie ma szans kopulować.

Bo NATURA ma swoje prawa i ich broni jak dotąd. Myśl o kopulacji u samca zawsze jest górą nie tylko u człowieka. U zwierząt też. W okresie rui samiec ślepnie i głuchnie nawet wobec instynktu samozachowawczego. Przykłady wymowne tak bardzo, że aż dziw bierze, żeby nie wspomnieć (jelenie, głuszce, kotowate, psowate itd.). Jedyny gatunek ssaka człowiek tylko manipuluje tym pędem do podtrzymania gatunku narzucając idiotyczne zasady. Mówię tu o celibacie. A największą karą dla samców jest odseparowanie ich od możliwości normalnych kontaktów z samicami (wieloletnie więzienie, dziwne zasady religijne). Rodzą się wtedy stosunki nienaturalne, nie zwiększające populacji gatunku, zwane też zboczeniami. Wpływa też to na psyche. Każdy samiec tak ma. Natrętna i uporczywa myśl o intymnym kontakcie z samicą rodzi też zastępcze środki i pomysły np. onanizm. Skąd to wiem? Nie byłem księdzem, nie byłem więźniem, ale jestem samcem, który odbywał zasadniczą służbę wojskową (trzy lata). Nie mam zamiaru się usprawiedliwiać ale czy to wystarczy? A skąd się wzięło takie powiedzenie z seksistowskim tłem: "Zasadnicza różnica między kobietą a mężczyzną jest taka, że kobieta zawsze może ale nie zawsze chce, a mężczyzna zawsze chce ale nie zawsze może".
Pozdrowienia.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>takie powiedzenie [...] mężczyzna zawsze chce ale nie zawsze może
Albo takie: "chcieć, to móc".

Cza być oszczędnym.
diogenes (42753 punktów)
>pojawienie się żeńskich narządów rozrodczych w jego pobliżu skutkuje całkowitą utratą rozsądku i osobnik taki jest skłonny poświęcić czas i pieniądze nawet
nieznanej mu samicy, z którą nie ma szans kopulować.

No to już wiemy, czyje i jakie narządy ogłupiają mężczyzn. Nie ma to jak wygodne ciapy: jeden to stereotyp, a drugi to przesąd.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
mancziz (1830 punktów)
Z kamerą wśród samców: "Rytuały zwiększające sukces reprodukcyjny"
fazimodo (251 punktów)
Statystycznie mężczyźni są ułomni w większym odsetku niż kobiety.
Ale kobiety są za to w większości przciętne(czyt. takie same) do bólu.
-jad- (18783 punktów)
>Pracowałam na różnych stanowiskach i jak dotąd większość mężczyzn wykazywała się tylko lenistwem,

Rozsądnym dysponowaniem energią

>cwaniactwem

Sprytem

>i zwykłą głupotą.

Zdolnością do alternatywnego myślenia

>i osobnik taki jest skłonny poświęcić czas i pieniądze nawet
>nieznanej mu samicy, z którą nie ma szans kopulować.

Jeśli nie będziesz próbował, to nigdy się nie uda.

lp.2o@1daj
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Pracowałam na różnych stanowiskach i jak dotąd większość mężczyzn wykazywała się tylko lenistwem, cwaniactwem i zwykłą głupotą. <<

To przejaw działania ekonomicznego, czyli maksimum zysku przy minimum nakładu pracy i środków.
A z drugiej strony mamy babę z bajki o rybaku i złotej rybce, której to babie wciąż było za mało.
O ile to przyjemniejsze było by życie bez baby-szefowej?
Stefanowicz (2544 punktów)
(zablokowany)
Mając już takie doświadczenie możesz napisać pracę magisterską, pod kierownictwem prof. Magdaleny Środy. Tytuł już masz
mancziz (1830 punktów)


Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365