>Pogański "Poganie - deprecjonujące określenie używane przez chrześcijan wobec wyznawców religii niechrześcijańskich, głównie niemonoteistycznych, politeistycznych i animalistycznych, w Polsce od XII wieku określeniem poganin posługiwano się jako formą zniewagi. Odpowiednik żydowskiego goj i islamskiego giaur. Słowo poganin ma zawsze charakter deprecjonujący." >Pogańskie zwyczaje są dla Wszechmogącego Boga obrzydliwością. Są obrzydliwością dla chrześcijan, Wszechmogącego nie ma, jest Wszechmocny, a to nie to samo... >Izrael za pogańskie zwyczaje szedł do niewoli lub ginął. Analogicznie do współczesnych za kontynuacje pogańskich zwyczajów na pewno poniesie konsekwencję każdy, kto tak czyni. Nie strasz, nie strasz, bo się .......
Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|