Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dobra zmiana

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
19-11-2018 22:52romaro (25211 punktów)Dobra zmiana
Ocena 2 na 2
Kiełbasa, masło, mleko, kapusta, chleb, ogórki... Piszę co mam jutro kupić. Wszystko drożeje i mam dylemat bo:

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Kiełbasa, masło, mleko, kapusta, chleb, ogórki... Piszę co mam jutro kupić. Wszystko drożeje i mam dylemat bo:
<<

Oferta bardzo sugestywna.
Ale można kupić nagrobek babci, która ciągle żyje. W zależności od układów z babcią można jej to powiedzieć, albo i nie. Dla siebie to raczej nie nie warto, bo to żadna oszczędność.
20-11-2018 13:29 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Oferta bardzo sugestywna. Ale można kupić nagrobek babci, która ciągle żyje.


20-11-2018 13:38 
 0 na 2
Arminius (25555 punktów)kiełbasiany jad?
A nie pisałem???
Arminius (25555 punktów)dobra rada
>Kiełbasa....

Z kiełbasy może - a nawet powinien - Pan zrezygnować - niezdrowa jest.
The Bear Jew (2544 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dobra zmiana
Przeżuć się na dietę irlandzką. Przyda się kreatywność w kuchni - ziemniak na tysiąc sposobów. Ciekawe czy Jarek dowiedział się w końcu ile kosztują podstawowe produkty. Czy "kurczaki i ziemniaki" znów przesądza o wyborze mniejszego zła?

m.youtube.com/watch?v=PUjevbQJ1Xg
20-11-2018 20:06 
 0 na 2
Arminius (25555 punktów)ziemniak versus....
>Przeżuć się na dietę irlandzką. Przyda się kreatywność w kuchni - ziemniak na tysiąc >sposobów.

Zdecydowanie lepszy wybór niż kiełbasa.
21-11-2018 05:48 
 Ocena 1 na 1
The Bear Jew (2544 punktów)
(zablokowany)
Odp: ziemniak versus....
>Zdecydowanie lepszy wybór niż kiełbasa.

Zależy jaka.

m.youtube.(*)7yYBw&noapp=1&client=mv-google
21-11-2018 20:13 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dobra zmiana

>Przeżuć się na dietę...
Może żuć jaki przepis?

Nie wszystko, czego nie rozumiesz, jest błędem.
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>Przeżuć się na dietę...
>Może żuć jaki przepis?
Albo gumę.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365