 |
Pan Misiewicz - Prawy i Sprawiedliwy Rycerz Dojnej Zmiany. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-01-2019 06:41 | pawel_wr (4297 punktów) | Pan Misiewicz - Prawy i Sprawiedliwy Rycerz Dojnej Zmiany.
5 na 5 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | Wenancjusz (16441 punktów) | > Viedo sprzed 10-ciu miesięcy.> Polecam wszystkim zatwardziałym orędownikom pisizmu :> wg mnie to oślizły cwaniaczek ......> www.youtube.com/watch?v=IxgzfBlrTLoA co mógł wyszukać idiota Macierewicz? Drugiego jak on. I to w aptece. Janiger i Misiewicz to dowód jak "myśli" Macierewicz. Swoją drogą pomnę jego komisję śledczą. Kiedy do cholery ostatecznie usłyszę o wynikach pracy tej komisji? Niedługo dziewiąty rok się skończy i nic. A pieniądze biorą.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
2 na 2 | Rafał Poniecki (7132 punktów) | A św(irus) Antoni Smoleński mówi, że to bezdzietny ojciec Rydzyk ręczy za Misiewicza.
|
|
9 na 9 | Celecrin (6386 punktów) | Misiewicze i Sp | Jakoś cicho na Forum o nagraniach Kaczyńskiego, ta sprawa według mnie jest rozwojowa, bo taśm jest chyba z 15 albo więcej. Spotkań z Austriakiem było podobno 20 w tym parę z prezesem banku PKO. Ale zostawmy to na razie...
Zapewne kilka osób pamięta że zakładałem wątki o MON i około wojskowych jeszcze przed sprawą Caracali. Najbardziej atakowałem Misiewiczów na posadach i Macierewicza. Jestem ciekaw czy redaktor Agnosiewicz okaże cywilną odwagę i okaże skruchę, bo pamiętam że bronił Misiewicza "bo muszą się nowe kadry uczyć". No wychodzi że on wszystko umiał.
Racjonaliście nie powinno się mieścić w głowie jak można w resorcie siłowym zatrudniać pomocnika z apteki bez wykształcenia. Istnieje takie słowo jak KOMPETENCJA.
Zostając przy sprawach wojska. Panie redaktorze Agnosiewicz. Co się stało z Autosanem? Nie potrafił nawet po obniżonych wymaganiach sprostać wymaganiom na autobusy dla wojska. Został oddany z PGZ. Teraz PGE będzie pompować pieniądze publiczne w Autosana. Teraz Autosan ma produkować autobusy elektryczne. Co ze stocznią w Szczecinie która miała budować promy? Stępka która okazała się fragmentem dźwignicy LOL zdrzewieje. Co z Ursusem o który się trochę pokłóciliśmy, że tylko PiS mu "pomaga" a PO nie pomagało. No tak mu PiS pomógł, że akcja jest śmieciowa teraz, a Ursus się skarży, że MINISTERSTWO bruździ mu w interesach w Afryce. Po wypowiedzi Kaczyńskiego o produkcji przez Autosan autobusów elektrycznych akcje Ursusa spadły o 10% bo Ursus już nie jest pupilem PiS w sprawie elektromobilności. LOL
|
|
 | 1 na 1 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Misiewicze i Sp |
>Zostając przy sprawach wojska. Panie redaktorze Agnosiewicz. Co się stało z Autosanem?
Listę zapytań można kontynuować w nieskończoność : 1) Wojska Obrony Terytorialnej - kompletny blamaż i tragifarsa . Steki milionów wyrzucpone w błoto .... 2) Zadziwiająco dużo proputinowców wśród współpracowników Macierewicza....
Czy tylko ja mam wrażenie, że pułkownik KGB Władimir Władimirowicz otwiera kolejnego szampana ?
Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
|
|
 | 2 na 2 | Rafał Poniecki (7132 punktów) | MON, Macierewicz, jego pseudo-armia. Jeszcze w ubiegłym roku Macierewicz przymierzał się, albo był przymierzany do szefostwa NIK-u, a tu nagle NIK dobiera się do d... macierewiczowej pseudo-armii. Czyli już nie tylko Misiek jest w opałach, a właściwie to już w pudle, ale i św.Antoni może zostać mu dokooptowany do towarzystwa. Że ci przy korycie zawsze robili i robią przekręty, to wiadomo i za samo coś takiego po sądach nikogo się nie ciąga. O co więc chodzi? Don Kaczorone coś szykuje?
|
|
|  | 3 na 3 | Celecrin (6386 punktów) | Guzik mnie obchodzi co oni knują. Armia jest nadal rozwalana. PiS kompletnie już nie liczy się z opinią publiczną. Patrz na ostatnie zakupy śmigłoców. Zupełnie bez przetargu. Wojsko dostało 4 bieda hawki za olbrzymie pieniądze. Kiedy podniosła się krytyka ceny (50mln dolców za śmigłowiec) to się tłumaczyli że same śmigłoce będą po około 20 reszta to pakiety. Konsternacja! Pakiet droższy niż śmigłowce ale nie wiadomo co jest w tym pakiecie. I to wszyststko bez zapewnienia reinwestycji itd. Cyrk na kółkach.
|
|
| |  | 2 na 2 | zeniu73 (6483 punktów) | >Guzik mnie obchodzi co oni knują. Armia jest nadal rozwalana. PiS kompletnie już nie liczy się z opinią publiczną. Patrz na ostatnie zakupy śmigłoców. Zupełnie bez przetargu. Wojsko dostało 4 bieda hawki za olbrzymie pieniądze. Kiedy podniosła się krytyka ceny (50mln dolców za śmigłowiec) to się tłumaczyli że same śmigłoce będą po około 20 reszta to pakiety. Konsternacja! Pakiet droższy niż śmigłowce ale nie wiadomo co jest w tym pakiecie. I to wszyststko bez zapewnienia reinwestycji itd. Cyrk na kółkach. >
No i nie zapominac nalezy o aktualnej decyzji MON o zainwestowaniu prawie wszystkich posiadanych i w przyszlosci przyznanych miliardow na budowe drog dla zaproszonego okupanta bo okupant oznajmil, ze nie bedzie jezdzil po wertepach. A napewno nas bedzie bronil. Jak niegdys Armia Rosyjska nas bronila przed Niemcam w 1939.
A co na to fani MON, Misia i w ogole dobrej zmiany? Troche cicho o nich. A jeszcze pare miesiacy temu tlumaczyli nam idiotom jak bardzo jestemy glupi, ze nie rozumiemy strategii MON.
|
|
2 na 2 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Pan Misiewicz - Prawy i Sprawiedliwy Rycerz Dojnej Zmiany. | Powiedz mi, po co jest ten miś? - Właśnie, po co? - Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi? - Protokół zniszczenia. - Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach. www.youtube.com/watch?v=o-LfdFEDNzI
Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
|
|
 | 2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Sprzątaczka II: No tak, tak ale Marciniak, proszę Pani, to się skarżył, że go orżnął. Stuwała: Nic nie orżnął, nic nie orżnął, bo takie są stawki! I Marciniak nie jest dziecko. Trzysta tysięcy i mieszkanie i on jeszcze płacze. Nic mu się więcej nie należy... Mnie to prezes ma do zapłacenia pińcet złotych za te szafkę, co mu przewoziłem. Sprzątaczka I: O! A nam to co, nie winien!? Jak wtedy co szklankę stłukł ! Sprzątaczka II: To ja mu mówię, że szklanka cztery złote kosztuje, a on to "dobra, dobra" i nie zapłacił. Sprzątaczka I: Właśnie! Miś! Stuwała: Miś, Miś! Świńska rura nie miś! Pięćset złotych! Pięćset złotych dla mnie nie ma, a sam forsą sra!
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | |
|
 | 1 na 1 |
1 na 1 |
2 na 2 | pawel_wr (4297 punktów) | Czołem Panie Ministrze ! - zakrzyknie grypsera , bo dziś sąd oddalił zażalenie obrońców misiaczka na zastosowanie aresztu tymczasowego.
Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|